Gdzie znaleźć firmę tworzącą oprogramowanie

Elektronika ewoluowała na tyle, na ile nikt jeszcze kilka lat wcześniej się nie spodziewał. Jest na każdym kroku, trudno się bez jej dobrodziejstw obyć. Opinie, które spekulowano dekadę temu o tanich, szybkich komputerach o wymiarach portfela, zdawało się mrzonkami i czymś totalnie niepojętym. Dziś wszakże całkiem powszechny jest widok człowieka idącego ulicą z przedmiotem rozmiaru dłoni, na którym coś chwilę czyta, potem kończy, wywołuje pewną funkcję i zaczyna prowadzić przezeń rozmowę telefoniczną.

http://jojomobile.eu/oferta
Najważniejszym z rewolucjonistów była kompania Apple, przekształcająca rynek komputerów łeb w łeb z Microsoftem. Jednak kiedy Microsoft jest popularniejszą, lepiej działającą kompanią o obszerniejszym majątku, to Apple wdrożył do obrotu mnóstwo wizjonerskich produktów, których kluczem do sukcesu była wytworność, design i funkcjonalność. A nieżyjący już Steve Jobs był równie wielkim i charyzmatycznym prezesem, co Bill Gates.

Sprawdź też

Najbardziej znaczące zalety Apple

apple
Napisał: Lea
Źródło: http://www.flickr.com
Apple to świetna firma - byłoby niesamowicie wspaniale, gdyby w naszym kraju została założona kiedyś chociażby w części taka. Jednakże prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy i tak polscy konsumenci są niejako zmuszeni do kupowania amerykańskich produktów. Oczywiście definitywnie nikt nas do tego nie przymusza, można śmiało powiedzieć, iż zdecydowana większość ludzi wprost kocha Apple. W sumie to aż czasami odrobinę dziwaczne, te wszystkie pseudo wojny pomiędzy fanami poszczególnych producentów sprzętu są bez sensu. Naturalnie Apple i tak ma swoje wady, ale to jeszcze nie oznacza, że należy chociażby trochę deprecjonować wielkie znaczenie dziecka Steve`a Jobsa.


Przykładem rewolucyjnych i silnie skłaniającym konkurencję do gonitwy urządzeń, był iPhone. Następny po iPodach, dość prostych odtwarzaczach muzyki, jakie jako pierwsze wyposażone były w dyski twarde, przedmiot, który zachwycił funkcjonalnością, bo oprócz interesujących funkcji rozrywkowych, umożliwiał połączenia telefoniczne. W tym miejscu rozpoczął się przełom, ponieważ pierwszy z iPhone'ów okazał się rewelacyjnym medium nie tylko do telefonowania i smsowania, ale także do komunikacji przez sieć, do wykorzystania rewelacyjnego akcelerometru do gier i innych form rozrywki, do funkcjonalnych aplikacji usprawniających bezpośredni dostęp do ważnych witryn internetowych...

Z tego powodu każdy liczący się software house, czyli spółka bazująca swoje istnienie na rozwijaniu i kreowaniu programów, wypuszcza na rynek aplikacje zgodne z elektroniką z jabłuszkiem. Microsoft jednak nie śpi i także rozwija systemy na sprzęty przenośne. Tworzenie aplikacji na Windows Phone, czyli przykładowy z tego typu systemów, jest równie potrzebne.

Absorbuje Cię kwestia poruszana w tym tekście? Poznaj oprócz tego również inne podobne materiały - zwyczajnie wejdź na stronę (https://magicplay.eu/?en_kiddie-rides,38).

Użytkowanie przenośnych tabletów jest dostatecznie wszechobecne, że czy to tablet, czy iPhone Apple'a czy sprzęt z systemem Microsoftu, musi potrafić prawie wszystko, od dzwonienia, wysyłania maili i wiadomości, po wstępną obróbkę zdjęć, odtwarzanie filmów, robienie zdjęć... i wiele, wiele innych.
Napisał: S.D.
22-01-05 07:03:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.