Gry wideo - rekomendujemy gorące premiery

Wiele osób ma mylne wyobrażenia na temat rozrywki elektronicznej. Gry komputerowe kojarzą im się z krwią oraz nieodpowiednimi treściami. Obarczać winą tutaj powinno się masowe media, które kochają podążać za zwykłą sensacją i rozmaite kwestie analizować niebywale powierzchownie.

battlefield
Należy to stwierdzić wprost – gry wideo nie powodują, że ludzie kupują broń i zaczynają strzelać. Jest całkowicie odwrotnie. Systematyczne granie na komputerze potrafi z powodzeniem zrelaksować nawet nerwowego osobnika.

Najgorsze w mówieniu o rozrywce elektronicznej jest uogólnianie. Bardzo często jedna gra z ogromnym poziomem brutalności i seksu potrafi sprawić, że wszelkie inne tytuły widziane są jako wielkie zło tego świata. Należy jednak wiedzieć, że co roku do sklepów trafiają tysiące tytułów na PC i konsole. Można wymienić przynajmniej dziesięć całkowicie różnych gatunków produkcji. Są zatem popularne strzelanki, które rzeczywiście miewają w sobie sporą dozę brutalnych scen. Jednak to jedynie pewien odsetek wszystkich sprzedawanych produkcji. Są wszakże gry strategiczne, w których motywem jest tworzenie cywilizacji od początku dziejów. Są także gry RPG, oferujące nierzadko bardziej ambitną warstwę fabularną od wielu dzieł literackich.

Sprawdź też

Gry na ps3 wedle użytkowników

opakowanie ps4
Napisał: Airwolfhound
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomita jakość gier, jaką gwarantuje obecnie producent wszystkim zainteresowanym nowościami klientom, przypadła do gustu już dużej liczbie osób. Znakomicie zapowiadające się nowe gry na ps3 to sporo unowocześnień na tę japońskiego pochodzenia konsolę do gier wideo. PlayStation to konsola stworzona przez firmę Sony w połowie lat 90. Już wówczas cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, głównie w USA.


Na koniec warto napisać jeszcze kilka słów o zbliżających się premierach w świecie rozrywki elektronicznej. Wielu maniaków z całej kuli ziemskiej na pewno wyczekuje na wejście do sklepów następnej części bestsellerowej serii Assassins Creed na PC. Ta odsłona będzie miała numer numerolog wrocław czwarty. Jej akcja będzie osadzona w morskich klimatach. Kolejną wielką premierą w branży komputerowej będzie Battlefield 4 na komputery PC. Trzecia część tej serii nieustannie cieszy się olbrzymią popularnością wśród zwolenników zabawy przez sieć. Wszystkie wiadomości, jakie ujawnili twórcy do tej pory, wskazują, że Battlefield 4 na PC będzie cechował się fantastyczną grafiką i wyborną grywalnością.
22-03-10 09:02:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.