Z jakich powodów gra na ps GTA odniosła aż tak ogromny sukces?

Całkiem często jest tak, że nawet osoby, które kompletnie nie interesują się gierkami komputerowymi - czy konsolowymi, najzwyczajniej w świecie wprost przepadają za GTA. No cóż, to nie dziwi. Można powiedzieć, że GTA jest najświetniejszą gierką jaka została wydana w ostatnich latach. Oczywiście zapewne masa graczy całkowicie nie zgodzi się z tego typu opinią.

GTA 5
Napisał: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże to chyba coś oczywistego, że wszyscy mamy trochę inne gusta. No cóż, z jakiego powodu w takim razie, gdy została wydana gta 5 (nowości ze świata gta 5 w serwisie niesamowicie wielu ludzi niemalże nie było w stanie gadać na inny temat? Można powiedzieć, że twórcy Grand Theft Auto pojazdy dla dzieci w umiejętny sposób umieją łączyć kapitalną fabułę z relatywną łatwością. Zatem nawet dzieci bez żadnego problemu potrafią radzić sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gry. Należy również wspomnieć, że ogólnie możliwość bycia silnym gangsterem, który jeździ po wielkich metropoliach jest niemalże czymś na wagę złota.

W wielkim błędzie są ci gracze, którzy uważają, że GTA cechuje daleko idący schematyzm. Oczywiście być może na pierwszy rzut oka istotnie możemy sobie pomyśleć, iż GTA jest w sumie wielkim schematem. Jednak mnogość różnego rodzaju misji powoduje, że z pewnością nie należy tak rozumować. Trzeba mieć nadzieję, iż niedługo ponownie twórcy GTA dadzą miłośnikom następną część gierki... Pewnie nieco poczekamy, lecz bez żadnego cienia wątpliwości kolejna część będzie jeszcze bardziej genialna, niż poprzedniczki. No co, musimy w każdym przypadku myśleć optymistycznie.

scena z gta v
Napisał: Videogame Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba także napisać, że ogólnie Playstation to najodpowiedniejsze rozwiązanie dla osób, które chciałyby grywać w GTA! Prawda jest taka, iż zwłaszcza playstation network to niesamowita opcja, dzięki to której wreszcie mamy okazję grać z innymi osobami (więcej info o playstation network znajdziesz tu). Oczywiście Playstation to nierzadko znaczący wydatek finansowy - a więc nie może jakoś dziwić, że akurat w Polsce jest sprzedawanych mniej sprzętów oraz gier, niż w Kanadzie albo Anglii. Porada dla tych osób, które mimo kłopotów z kasą nie chciałyby zrezygnować z Playstation? Jak najbardziej warto rozejrzeć się po serwisach aukcyjnych.
22-12-21 07:02:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.