Innowacyjny, sprawny dron z kamerą - 3DR SOLO

Szukając współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby poznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma sporo zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.
dron
Źródło: pixabay
Dzięki temu dron z kamerą zdoła realizować nawet skomplikowane oraz złożone loty samoczynne przy różnych trybach pracy. Mało tego model ten posiada też funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może wykonywać pracę do 25 minut, ogromną zaletą jest to, że system nieustająco monitoruje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy powinno się sprowadzić drona na ziemię i bez ryzyka wylądować. To również wielkie ułatwienie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje też wiele rozlicznych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie praktyczne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze zdołamy uzyskać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na którym stopniu mieszczą się nasze zdolności.

Sprawdź też

Kamera Sony Action Cam sprawdza się rewelacyjnie

Kamera GoPro Hero3
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Producenci urządzeń nagrywających starają się nadal zachwycać użytkowników, dlatego nowy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkujący kamery wysokiej jakości, którzy wymagają najwyższego poziomu wykonania oraz rewolucji technologicznej cenią innowacje. Ważne jest dla nich to, by ręce były nieskrępowane, bo nagrywane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie z tego powodu nowa propozycja Sony w rewelacyjnej cenie perfekcyjnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.


dron z kamerą
Napisał: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Ten dzisiejszy dron z kamerą na pewno pozwoli nam na sfilmowanie fantastycznych obrazów z powietrza. Jego oryginalne funkcje i ogromne zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem oraz pozyskanie jak najlepszych wyników. Bezspornie nie odszukamy na rynku lepszego drona z kamerą niż 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami oraz niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Należałoby zapoznać się z tym dzisiejszym urządzeniem oraz dowiedzieć się, jakie jeszcze udogodnienia oraz użyteczne funkcje proponuje. Bez wątpliwości dron 3DR SOLO bezwarunkowo spełni nasze wyczekiwania.
19-10-23 20:33:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.