Innowacyjny, sprawny dron z kamerą - 3DR SOLO

Szukając współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby poznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma sporo zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.

dron
Źródło: pixabay
Dzięki temu dron z kamerą zdoła realizować nawet skomplikowane oraz złożone loty samoczynne przy różnych trybach pracy. Mało tego model ten posiada też funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może wykonywać pracę do 25 minut, ogromną zaletą jest to, że system nieustająco monitoruje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy powinno się sprowadzić drona na ziemię i bez ryzyka wylądować.

Chcesz zgłębić więcej danych na opisywany temat? Zatem odsyłam do serwisu (http://it-solve.pl/software-house-katowice/), gdyż znajdziesz tam dużo interesujących danych omawiających ten wątek.

To również wielkie ułatwienie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje też wiele rozlicznych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie praktyczne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze zdołamy uzyskać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na którym stopniu mieszczą się nasze zdolności.

dron z kamerą
Napisał: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Ten dzisiejszy dron z kamerą na pewno pozwoli nam na sfilmowanie fantastycznych obrazów z powietrza. Jego oryginalne funkcje i ogromne zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem oraz pozyskanie jak najlepszych wyników. Bezspornie nie odszukamy na rynku lepszego drona z kamerą niż 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami oraz niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Należałoby zapoznać się z tym dzisiejszym urządzeniem oraz dowiedzieć się, jakie jeszcze udogodnienia oraz użyteczne funkcje proponuje. Bez wątpliwości dron 3DR SOLO bezwarunkowo spełni nasze wyczekiwania.
21-10-21 08:36:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.