Jak wybrać laptopa? Jaki będzie najlepszy?

Jeden notebook drugiemu nierówny. W czasie przeglądania dostępnych ofert w marketach, mogą się pojawić pewne pytania - którego notebooka wybrać?


Który będzie optymalny dla twoich zastosowań oraz na którego warto wydać pieniądze? możliwości jest przecież bez liku, natomiast każdy użytkownik ma odmienne potrzeby.


Sebastian Vettel
Napisał: Samsung
Źródło: Samsung


Jedno z często zadawanych pytań, które pada w trakcie zakupu laptopa, tyczy się systemu operacyjnego. Laptopy mogą mieć wgrane oprogramowanie, czy też być sprzedawane bez oprogramowania. Komputer przenośny bez zainstalowanego oprogramowania może być nawet o kilkaset złotych tańszy. Wynika to z faktu, że wytwórca nie wykupił dla niego licencji na system roll up sklep internetowy operacyjny, zatem nie musi przez to podwyższać ceny, za którą sprzedaje narzędzie. By nie spotkać się z kłopotliwą niespodzianką, warto pamiętać, iż wytwórcy nie dołączają operacyjnego systemu na osobnej płycie CD. Instalują oni system operacyjny na dodatkowej partycji Recovery. Kiedy chodzi o najpopularniejszy dzisiaj operacyjny system, jest on coraz częściej przydzielany do konkretnego notebooka, co uniemożliwia instalację operacyjnego systemu na innym sprzęcie.


Sprawdź też

Drony – coraz bardziej popularnym rozwiązaniem na spędzania wolnego czasu przy zjawiskowej aktywności

Przedsiębiorstwa
Napisał: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Do niedawna na kupienie zdalnie sterowanego drona byli zdolni sobie pozwolić wyłącznie zamożni klienci. Urządzenia tego typu jednak szybko się spopularyzowały stając się jedną z głównych form zabawy dla postępowo żyjącego człowieka.


Obojętnie, jakie będą Twe potrzeby, musisz zwrócić uwagę na kluczowe wyposażenie komputera. To właśnie ono będzie punktem wyjścia do wyboru odpowiednich rozwiązań.


Brak jakiegoś z przytoczonych niżej składników może skomplikować użytkowanie laptopa czy też znacznie obniżyć komfort pracy. Kamera jest to nieodłączny element komputera. Wytwórcy instalują w laptopach kamery przeróżnej jakości. Przeważnie spotykane mają rozdzielczość od 1 do 2 megapixeli.
22-07-05 10:52:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.