W dzisiejszych czasach cały świat działa na różnych programach komputerowych

Ciężko byłoby współcześnie wyobrazić sobie, aby cokolwiek mogło funkcjonować bez laptopów lub różnych systemów informatycznych.


Wszędzie w tym wieku towarzyszą nam programy komputerowe — kiedy wyjmujemy banknoty z bankomatu, kiedy płacimy kartą za zakupy, gdy sprawdzamy maila albo rozkład jazdy pociągów na aplikacji w telefonie.
kuchnia
Napisał: Warszawska Szkoła Fotografii


Każde tego rodzaju oprogramowanie musi być zrobione przez informatyków. Rzecz jasna stopień ich trudności jest różny. Stworzyć małą aplikację na smartfon może już nawet student. Jednakże, by chronić nasze pieniądze na kocie przed hakerami i złodziejami, potrzebne są doprawdy najlepsze oprogramowania, które wymyślają grupy sprawdzonych fachowców.

Zajrzyj na moje hiperłącze (https://gmsystem.pl/blog/nx-cad-modelowanie-powierzchni-2-2/) - tam czeka na Ciebie kolejna porcja rewelacyjnych postów. Nie odkładaj tego na później! Będzie miło, jeżeli pozostawisz swą opinię.

Pewnie nie zastanawiamy się nad tym, ale na swoim komputerze także codziennie używamy wielu programów. Chociażby do pisania oraz edytowania tekstów, ale również do obrabiania fotografii. Pamiętajmy jednak o tym, że warto kupować legalne oprogramowania. Korzystanie z pirackich wersji może się dla nas doprawdy nieprzyjemnie skończyć. Po pierwsze, nigdy nie mamy stuprocentowej pewności, czy nie posiada ono jakichś niedociągnięć i czy nasze dane nie wyciekną gdzieś na zewnątrz. A oprócz tego możemy być pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Z racji tego, że programy i systemy nie należą do szalenie drogich rzeczy, to naprawdę nie warto ryzykować.
Będziemy także lepiej się czuć, gdy będziemy postępować uczciwie. Zwykle jest także tak, że kiedy kupujemy nowy laptop, to ma on już wgrane legalne oprogramowanie.
22-04-15 07:47:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.