Doskonały sposób na udoskonalenie kamery GoPro niewielkim kosztem

Kamera GoPro jest mechanizmem wykorzystywanym do zadań specjalnych. Została ona wyprodukowana dla osób związanych ze sportami ekstremalnymi uprawianymi w bardzo różnorodnych warunkach. Od zdobywania trudno dostępnych górskich szlaków, poprzez windsurfing do jazdy na nartach kończąc.


Do GoPro wyprodukowano dużo akcesoriów, które wspomagają nagrywanie filmów w bardzo trudnych warunkach. Osoby zaciekawione tego typu kamerą mogłyby chcieć dokupić jeszcze dodatkowe akcesoria w celu, aby korzystanie z tego typu kamery było w większym stopniu satysfakcjonujące. Do tego typu akcesoriów GoPro 4 zaliczać możemy dla przykładu dodatkowe baterie, ponieważ sporty ekstremalne z pewnością wymagają mocnej baterii, aby mimo długiego przebywania poza domem użytkownik mógł nakręcić najcenniejsze chwile.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowych danych na wątek podnoszony w niniejszym tekście, to wejdź tu procesowanie dokumentów - niewątpliwie te materiały też Cię zaciekawią.

Rozwiązaniem takiego problemu jest kupno dodatkowych baterii, które po podłączeniu do kamery mogą podwoić czas nagrywania. Istnieją także akcesoria montażowe, które powodują, że kręcenie z dłoni w ekstremalnych warunkach lub w czasie jazdy na nartach będzie o wiele łatwiejsze. W takiej sytuacji warto wykorzystać specjalistyczne uchwyty, które pozwolą na przymocowanie kamery do bardziej stabilnego podłoża.


agregat prądotwórczy
Napisał: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Produkty marki Kingston – technika przyszłości

SDHC UHS-1 UltimateXX
Napisał: Kingston
Źródło: Kingston
Dzisiejsze gry i programy graficzne potrzebują ciągle nowocześniejszego sprzętu i, co najważniejsze pamięci RAM. Niezwykłym poparciem ze strony użytkowników może się poszczycić do tej pory firma Kingston. Ogromne zasoby wiedzy w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego daje ponadprzeciętną trwałość i wydajność prezentowanych zaawansowanych modeli.


Na rynku możemy kupić elementy montażowe wykorzystywane do przykręcania na wszelkiego typu rurach, RAMach czy klatkach, możemy także nabyć akcesoria montażowe, dla przykładu na kask rowerowy. Można kupić też akcesoria montażowe do głowy, na nadgarstek lub na nogi. Dostępne są również elementy montażowe na klatkę piersiową dla przykładu w formie szelek. Do pozostałych akcesoriów do GoPro 4 można zaliczyć monopody oraz statywy.


Takie akcesoria GoPro 4 pozwalają na wykonanie sobie na własną rękę zdjęcia sylwetki z niewielkiej odległości. Poza tym żeby zagwarantować stabilny obraz w nagrywanych filmach można kupić statyw.
22-06-03 07:56:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.