Niejeden komputer musi posiadać właściwe oprogramowanie oraz system antywirusowy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w firmach każdy laptop powinien posiadać tylko oryginalne oraz legalnie zakupione programy. Nie ma innej opcji.


Dawniej masa osób miało nielegalne systemy.
Reklama online
Napisał: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com


Twitter
Napisał: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com


systemy
Napisał: LORUS
Źródło: LORUS


Były one piracko kopiowane. Jednak taki proceder istniał w dzikich czasach początku kapITalizmu. Współcześnie nikomu się to już nie opłaca. Prócz tego, że jest to po prostu karalne, to przynosi też wstyd osobie, która posiada takiego rodzaju system. Możemy również mieć kłopoty z polskim prawem, jeśli na tym procederze złapie nas policja. Częściej kontrolowane są spółki, gdyż one zwykle mają bardzo dużą liczbę laptopów. Wówczas każdy firmowy komputer powinien mieć oryginalne systemy antywirusowe oraz operacyjne. Na szczęście przy nabyciu nowego komputera duża cześć ma już zainstalowany oryginalny system. To fantastyczne wyjście, ponieważ nie musimy go w takim przypadku dokupywać i wgrywać. Nie trzeba nawet mieć tego na uwadze. Zarówno system operacyjny, jak i antywirusowy trzeba raz na jakiś czas aktualizować. One same dadzą nam znać, kiedy będzie to wymagane, zatem nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są dość istotne, gdyż wówczas laptop może prawidłowo funkcjonować. To samo dotyczy programów antywirusowych. Aby mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.
Z tego powodu co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna. System operacyjny możemy mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam najlepiej pracuje. Ważny jest interface i intuicyjność wszystkich ikonek, aby laptop nas nie irytował.
23-02-16 09:09:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.