Mała rzecz, która może być niezbędna w wielu sytuacjach. Jest iezwykła, kiedy się tego tak naprawdę nie spodziewamy

Wspaniale wykreować coś z tak naprawdę niczego. Absurd? Wcale nie. Z odpowiednim gadżetem możemy zrobić więcej niż się wydaje. chcesz znać przykład? Karta przeżycia.


To się zdarza zazwyczaj, gdy nie wiemy kiedy określona rzecz stanie się niezbędna.

Czy obecnie szukasz czegoś fascynującego na prezentowany temat? Jeżeli tak, to zgłąb dane dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę mieszkania od dewelopera warszawa.

Oczywiście, dowód osobisty jest bardzo potrzebny, a czasem wręcz niezastąpiony. Podobnie prawo jazdy, gdy jedziemy autem i zatrzyma nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy pragniemy wybrać pieniądze, jednak jest jeszcze mała karta, która może się przydać wtedy, kiedy tego się nie spodziewamy. Karta przeżycia jest detalem, który zawiera dziesięć narzędzi. Wszystko może posiadać zupełnie inne zastosowanie, choć na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, o co chodzi. Lub przynajmniej będziesz móc się domyślać, do czego dany otwór służy.

nóż survivalowy
Napisał: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com
Jest tu wiele interesujących opcji. Jedną z nich jest otwieracz do puszek. Naturalnie, z puszką do piwa sobie poradzisz, ale tu chodzi o puszki, które nie są tak łatwe do otwarcia, a wnętrze w nich jestbardzo potrzebna w określonych sytuacjach. Tak samo klucz do śrub motylkowych, niby błaha rzecz, a jakże często może się przydać. Zupełnym dodatkiem stanie się piła i drapaczka i otwór do zawieszania,przykładowo na breloku dla kluczy, ale już klucz domałych śrub ma szansę się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który pozwala wyznaczyć kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Niezbyt wiele? Jest też linijka i otwieracz do butelek, a kiedy braknie narzędzi i przyborów kuchennych, to można też skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.


To ma sprawiać, ze ta niepozorna karta przeżycia ma na pewno wiele zastosowań, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Być może i tak z niektórych z tych opcji nie będziemy korzystać, ale nie zmienia to faktu, że dobrze posiadać przy sobie tą małą rzecz,ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Doskonale mieć zawsze zapasowy plan na wypadek zaskakujących sytuacji, a ponadto na pewno zasługuje na to miano : zapytaj o produkt.
21-08-03 10:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.