Jeśli planujemy koncert lub recital to oświetlenie estradowe będzie istotną rzeczą, o której podumamy - oświetlenie PAR lub LED reflektor idealnie się wtedy przydadzą

W czasie imprezy lub wystawianej sztuki teatralnej bardzo ważne jest oświetlenie estradowe. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak profesjonalny jest ten ekwipunek w dzisiejszych czasach.


Przewodzi tu oświetlenie PAR.
meble
Napisał: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND


Są to lampy, które bardzo precyzyjnie można ustawiać i uwydatnić to, na czym nam w tym momencie zależy. Są one także niezwykle odporne na wstrząsy i zmiany temperatury. Dlatego oświetlenie PAR zaleca się w czasie imprez na świeżym powietrzu, gdzie realia są ciężkie do przewidzenia. Cenią je pracownicy, którzy zajmują się ustawianiem urządzenia przed imprezą. Z oświetleniem PAR nie należy obchodzić się delikatnie. Ich trwałość jest potwierdzona w praktyce.


Kingston SSDNow serii V+
Napisał: Kingston
Źródło: Kingston


oświetlenie estradowe
Źródło: pixabay.com


LED reflektor jest następnym przykładem fachowego podejścia do oświetlenia. Jego światło wywodzi się od diod i jest punktowe. Spełnia się on głównie przy tworzeniu układów świetlnych, co idealnie kwalifikuje się na koncerty czy wystąpienia sceniczne. LED reflektor ma niezwykle długą żywotność, co jest jego oczywistą zaletą. Jest nierzadko nazywany oświetleniem sceny.

Zaabsorbował Cię rozważany tutaj temat i szukasz poza tym innych tego typu informacji? Przeczytaj o nim znacznie więcej w tym omówieniu!

Dodatkowo, w porównaniu z tradycyjną żarówką, jest bardzo niedrogi w eksploatacji. Diody zużywają dużo mniej elektryczności niż tradycyjne reflektory.
Oświetlenie estradowe to w całym szeregu przypadków niezwykle kosztowny i wysokogatunkowy sprzęt. Jednak po inwestycji będziemy go cenić za wysoką jakość i wydłużony czas działalności.
21-08-13 08:43:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.