W jaki sposób najbardziej optymalnie troszczyć się o swojego smartfona?

Z pewnością w dobie nowoczesnych technologii telefony z dotykowym wyświetlaczem są standardem. W zasadzie wszyscy ludzie wie, iż oprócz tego, iż dość wygodne to jednakże są także całkiem delikatne i narażone na uszkodzenia.
Etui
Napisał: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego trzeba szczególnie zadbać o ochronę najmocniej newralgicznych detali telefonu, a głównie ekranu dotykowego, który narażony jest na popsucie, przykładowo porysowany, lub popękany. Istnieje parę podstawowych sztuczek, które są dość łatwe, a które efektywnie zadbają o wyświetlacz - zobacz na etuo.pl.

Sprawdź też

Na temat aplikacji mobilnych - ciekawe rady

telefon komórkowy
Napisał: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com
Oprogramowanie do telefonów komórkowych oparte na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Na dzień dzisiejszy projektowanie aplikacji mobilnych jest bardzo łatwe i wymaga jedynie podstawowych informacji z zakresu programowania. Przez to na stronach internetowych można znaleźć ogromne ilości amatorskich programów stworzonych na komórki, wykorzystujących przyrządy w jakie wyposażony jest zazwyczaj nowoczesny telefon komórkowy: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Dużo z takich aplikacji wykorzystywana jest jedynie do zabawy, istnieją jednak takie, które pomagają ratować życie człowieka. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc jedynie przez fantazję osoby tworzącej program.


Pierwszym przykładem na ochronę wyświetlacza jest folia na telefon. Niestety dość często nie myśli się o zakupie tego gadżetu do smartfona, a pomyśli o tym dopiero, gdy jest w zasadzie po fakcie, czyli smartfon został uszkodzony. Powinno się jednak dbać się o własny telefon, ponieważ nawet codzienne używanie go może spowodować
Komórka
Napisał: John Karakatsanis
Źródło: http://www.flickr.com
wiele usterek. Czasami starcza zwyczajne etui do alcatel albo konkretne etui, które jest odporne na przykład biorąc pod uwagę upuszczenia smartfona na podłogę - sprawdź dostępne opcje do One Touch Idol 2S. Podstawą jest folia ochronna, która jest koniecznym minimum, jeśli chodzi o telefon. Folia ochronna zabezpiecza przed rysami i przed pękaniem, przykładowo podczas upadku. Nabycie gadżetu na pewno będzie tańsze, aniżeli wymiana wyświetlacza, która zazwyczaj kosztuje w granicach dwieście złotych. Wiadomo zatem, iż z pewnością taniej jest ufundować sobie odpowiedni gadżet, który będzie zasadniczo nie tylko chronił telefon, ale również był jako ładny dodatek.

Każdy człowiek używa telefonu, nieważne czy jest to tradycyjny model komórki, czy może ultranowoczesny smartfon, należy o niego dbać, ponieważ poprzez to będzie pracować przez długi czas, prawie wcale nie zawodził i wyglądał ładnie. Nie trudno jest bowiem nabyć najpopularniejszy rodzaj smartfona, trudnością jest się o niego troszczyć i sprawić, że mimo upływu czasu telefon prezentował się perfekcyjnie, żeby był nieskazitelny.
19-10-05 12:32:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.