Sporo przydatnych informacji w temacie obsługi komputera

Jak zrobić zrzut ekranu? Takie pytanie pojawia się często w zapytaniach dodawanych w wyszukiwarkę Google. Nie jest to czynność, która musi przerosnąć nasze kompetencje. Na forach internetowych możemy odnaleźć odpowiedź na to, jak wykonać to w prawidłowy sposób. Jeżeli tylko odkryjemy sposób, zrzut wykonamy w parę minut.

Pisanie na klawiaturze
Napisał: Rainer Stropek
Źródło: http://www.flickr.com
Nauka pisania na klawiaturze zajmuje trochę więcej czasu.

Jeśli pragniesz uzyskać podobne dane na opisywany wątek, to najpierw zerknij tu oraz przenieść się do portalu (https://systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-malopolskie/), a znajdziesz tam dużo nowych wiadomości.

Szybkie pisanie na klawiaturze komputera jest szczególni ważne w typowej pracy biurowej. Tam praca z komputerem jest codziennością. Należy to wiedzieć, decydując się na ten typ pracy. Pisać biegle na klawiaturze można na dwa sposoby. Można się tego wyuczyć w sposób naturalny bądź też skorzystać z narzędzi, które to zdecydowanie ułatwiają. Jednym z nich jest słynny Mistrz Klawiatury. Jest on szeroko dostępny w sieci Internet. Wystarczy tylko go ściągnąć, by korzystać z niego w wolnej chwili. tego rodzaju kurs składa się z kilku do kilkunastu lekcji, których celem jest wykształcić w nas bardzo naturalne odruchy, które zdynamizują pisanie. Dzięki temu w trakcie używania klawiatury korzystamy z jak największej liczby palców. Tutaj skryta jest tajemnica szybkości.

Tło pulpitu
Napisał: joergermeister
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zrobić zdjęcie pulpitu? Informacji na ten właśnie temat musimy szukać w ogólnie dostępnej sieci Internet. To istna kopalnia wszelkiej wiedzy, również na tego typu tematy. W trakcie poszukiwania dowiemy się między innymi tego, co to jest obraz pulpitu a także jego zrzut. Zrobienie zdjęcia naszego pulpitu składa się z czterech etapów (dodatkowe informacje), które są wyjątkowo podobne, do tych etapów, które towarzyszą nam przy robieniu zrzutów ekranu. Przede wszystkim pierwsze, co trzeba zrobić, to nacisnąć print screen. Następnie wkleić, to co otrzymaliśmy, do edytora graficznego Paint. Następnie nie zostaje nic innego, jak dokonanie zapisu danego pliku. Jedynie na samym początku zrzut pulpitu może się wydawać trudnością, której nie będziemy w stanie pokonać. Zaglądając na specjalistyczne fora a także te, które proponują pomoc zobaczymy, że nie jest to wcale zadaniem przerastającym nasze możliwości. Trzeba jedynie poznać technikę jak również odpowiednio ją zastosować, aby pozyskać to, co zamierzaliśmy. To bardzo łatwe. Na pewno warto wiedzieć jak zrobic zrzut ekranu albo zdjęcie pulpitu.
22-01-04 07:02:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.