Call of Duty oraz Battlefield jako najpopularniejsze gry komputerowe na rynku

Duża liczba producentów gier do dnia dzisiejszego nie zdołało odkryć tajemnicy, która stoi za tak sporym zainteresowaniem na rynku nowoczesnymi technologiami w seriach gier komputerowych. Nowoczesna wersja gry Call of Duty to rozrywka na rewelacyjnym poziomie, o czym miało już możliwość przekonać się wielu zapalonych graczy. Nie jedynie profesjonaliści cenią sobie doskonale przygotowaną grafikę, o którą ciągle troszczy się w najwyższym stopniu producent, lecz także amatorzy ochoczo sięgają po nowe serie ulubionych gier.

Kiedy chodzi o grę taką jak Battlefield, przyznać należy duże zaangażowanie sztabu specjalistów w jej stworzenie oraz systematyczne unowocześnianie serii. Jest to również gra typu first-person shooter, ale seria Heroes zaliczana jest do typu third-person shooter. Producentem tej wieloosobowej gry jest przedsiębiorstwo Digital Illusions CE. Rozrywka na długie godziny, która dodatkowo rozwija zdolności manualne oraz poszerza horyzonty? To już dziś możliwe, ponieważ propozycja cieszy się dużą popularnością.

zestaw playstation i gry
Napisał: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Źródło: http://www.flickr.com
Call of duty jest grą o charakterze wojennym, którą niełatwo jest zastopować. Bogactwo możliwości, jakie oferuje osobom grającym producent, gwarantuje wielogodzinną grę na rewelacyjnym poziomie. Jest to gra rodzaju first-person shooter, jaka wydawana jest przez amerykańską firmę Activision. Od prawie siedmiu lat tematyka gry obejmuje nie tylko czasy II wojny światowej, lecz również współczesność. Znakomicie przygotowana propozycja producenta ceniona jest na rynku w szczególności.

Wydawana przez Electronic Arts wieloosobowa gra Battlefield to także znakomity pomysł na prezent dla grających entuzjastów ((pełen artykuł)). Fani tematyki wojennej, biorąc pod uwagę gry komputerowe, przeważnie mają swe dokładnie podane preferencje. Nie jest jednak skomplikowanie je odgadnąć i stuprocentowo się w nie wstrzelić. Wybierając wysokiej jakości grę komputerową od rekomendowanego producenta mamy tego pewność.
23-01-22 07:01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.