W dalszym ciągu gry planszowe są wspaniałe!

To trochę smutne, ale z pewnością nierzadko jest tak, że ulega zmniejszeniu liczba takich osób, które grywają w planszówki. I pomyśleć, iż jeszcze przed kilkoma laty pokoje głównie dzieci i młodzieży były wprost pełne najróżniejszych planszówek... Chociaż początek owego tekstu jest mocno pesymistyczny, w żadnym wypadku nie można zakładać, że gry planszowe najzupełniej odeszły do lamusa. Można powiedzieć, iż na całe szczęście w dalszym ciągu idzie trafić na fanów planszówek. Człowiek, który uważa, że Internet spowodował, iż planszówki są jak choćby walkmany, na szczęście jest w sporym błędzie.
W największych polskich miastach są organizowane nawet wszelkiego rodzaju turnieje - z fajnymi nagrodami! Przykładowo Warszawa, Wrocław albo aglomeracja katowicka to akurat w przypadku naszego kraju takie miejsca, które są w szczególności ważne dla przeciętnego polskiego gracza. Zastanówmy się w takim razie z jakich powodów tak naprawdę warto grać w planszówki.

Bardzo duża frajda! Może są dzisiaj sporo bardziej interesujące formy spędzania czasu, ale mimo wszystko te trochę oldschoolowe rozrywki są najlepsze. Zasadniczo wyłącznie taki człowiek, który jest bardzo mocno zakochany w nowych technologiach jest w stanie rzec, iż planszówki są niejako reliktem, który tak naprawdę powinien już długi czas temu odejść do lamusa. Można w sumie powiedzieć, że nie jest w ogromnym błędzie człowiek, który sądzi, że planszówki sprawiają, iż tak jakby nasz mózg jest w stanie się rozwinąć.

Sprawdź też

Komputery to nie wszystko

Gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj niesamowicie istotną rolę w naszym życiu spełniają komputery. Nie tylko dzięki nim możemy wypełniać własną pracę, nie tylko pozwalają nam się prędko komunikować z kontrahentami, którzy są sporo kilometrów od nas, lecz także zaoferują nam możliwość rozrywki. Różne serwisy społecznościowe, portale serwujące różne informacje, a do tego wszystkiego, posiadamy jeszcze możliwość grania w przeróżne gry, które albo znajdują się już na naszym komputerze, albo możemy je zakupić. Mimo wszystko niesamowite w tym wszystkim jest to, że mimo wszystko tak zwane planszówki radują się cały czas niesamowitym powodzeniem.


Można powiedzieć, że planszówki także sprawiają, iż możemy czuć się sporo lepiej, poprzebywać w miłym towarzystwie. Często jesteśmy nieco wyalienowani, a więc można w sumie powiedzieć, iż planszówki mogą tak jakby podleczyć naszą psychikę. A to sporo! Doceniajmy w takim razie znaczenie planszówek. W żadnym wypadku nie deprecjonujmy ich bardzo dużego znaczenia.

Trzeba na sam koniec jeszcze dopisać, że dla wszystkich zainteresowanych kupnem planszówek, jakby nie patrzeć najbardziej wskazanym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju sklepy internetowe z grami. Bardzo duży wybór gier planszowych, względnie niewysokie ceny, ale również niejako fantastyczny klimat, BOK na wysokim poziomie sprawiają, iż rośnie sprzedaż planszówek w takich miejscach. I doskonale.
20-09-11 07:21:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.