Routery bezprzewodowe

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów zaczęła sprawia, że coraz częściej pojawia się konieczność uruchomienia w domu czy biurze bezprzewodowego routera. Te sprzętu mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po odpowiedniej konfiguracji można zacząć korzystać z większej ilości sprzętów.

Zakupy online
Napisał: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromną zaletą takich routerów jest możliwość używania bezprzewodowej sieci, urządzenia nie muszą być połączone fizycznie przy pomocy kabla, ale łączą się w sposób bezprzewodowy. W ofercie jest bardzo duża ilość najróżniejszych routerów, różniących się konfiguracją i funkcjami dodatkowymi.

Sprawdź też

Obudowy komputerowe

Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Napisał: Verbatim
Źródło: Verbatim
Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się zdecydowanie zbyt uwagi. Tymczasem jakość realizacji, i właściwy dobór materiałów pełni nie mniejszą funkcję niż postać lub specyfikacja komputera. Zapewniają bowiem nie tylko dobrą wentylację czy wyciszenie komputera ale również sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.


Niektóre z nich, jak przykładowo Router Asus RT-N16 (90-IG0D002M01-3EA0Z) () ma na wyposażeniu serwer masowej pamięci, który umożliwia archiwizowanie danych z przyłączonych do routera sprzętów. Model ten jest wyposażony w 3 anteny, zapewniające mocny i stabilny , przez to doskonale sprawdzi się w większych biurach czy domach.

Czy niezbędne będzie Ci kompleksowe opracowanie (https://www.kodak.wroclaw.pl/fotokoszulki-ze-zdjeciem) tego tematu z przeróżnymi wątkami? Mamy dla Ciebie miłą wiadomość - wyszukasz je w poniższym linku.

Jest prosty w konfiguracji, rzecz jasna obsługuje większość najważniejszych protokołów bezpieczeństwa i posiada wejście USB.

Do podobnego zastosowania wykorzystać można Router Tp-Link TD-W8960N (kliknij). Model ten ma zgodność ze standardem ADSL2+ i gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa w mieszkaniu lub niewielkiej firmie. Prosta konfiguracja pozwala na sprawne utworzenie bezprzewodowych sieci, a funkcja rozdzielania plików może się przydać, kiedy z sieci będzie korzystało kilku pracowników. Ten model routera jest dwu antenowy, analogicznie jak inne urządzenie tego typu, to znaczy Router Tp-Link TL-MR3420. Oprócz zwykłych funkcji Tp-link umożliwia użytkowanie sieci 4G, starczy przyłączyć do niego modem operatora i cieszyć się szybkim, mobilnym internetem, sama instalacja jest intuicyjna i prosta. W kwestii mobilności interesujące funkcje przedstawia Router ZTE MF. On również obsługuje współdzielenie mobilnego internetu 3G, ale dodatkowo projektanci wyposażyli go w akumulator. Przez to router można w dowolnej chwili wyłączyć z domowej sieci i wziąć ze sobą, dzięki 3G można korzystać z jego funkcji w dowolnym miejscu.
21-10-08 07:03:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.