Czy nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą budzić obawy?

Czy nowoczesne technologie znacznie odmieniły świat, ludzi? Pewnie, że tak! Ma to sporo atutów, choć nie powinniśmy się oszukiwać - komputery i Internet spowodowały, iż chociażby dużo mniej swojego czasu poświęcamy familii, kontaktom ze znajomymi, ogólnie więcej przesiadujemy w czterech ścianach. Na szczęście nie jest bardzo źle, nadal ruszamy się z domu, zatem alienacja nam nie powinna grozić, ale można powiedzieć, że kiedyś relacje międzyludzkie były dużo bardziej głębokie. Zastanówmy się jakie są mimo wszystko atuty takich technologii jak przykładowo komputer apple - w sumie Apple to genialna amerykańska marka.

zobacz:
Można w sumie powiedzieć, iż komputery spowodowały, że nasze funkcjonowanie stało się sporo łatwiejsze.

Jeżeli poszukujesz uzupełniających informacji na analizowany w tym serwisie temat, to na pewno znajdziesz więcej pod linkiem (https://www.cyfrowe.pl/aparat-cyfrowy-nikon-z-fc-i-16-50-mm-srebrny-p.html)!

Czyli po prostu nie musimy np. szukać dłuższy czas wiadomości na jakiś temat - w końcu dzięki właśnie komputerom możemy ogarnąć wszystko w błyskawiczny sposób. A poza tym Macbook Air i pozostałe urządzenia spowodowały, że możemy niejako sprawić, iż nawet jeśli nie mamy zbytnio interesującego życia, pasji, będziemy i tak niejako bardziej usatysfakcjonowani z własnego funkcjonowania. Doceńmy bardzo duże znaczenie pozyskiwania wiedzy - szybkiego nadmieńmy.

Warto także dostrzec, że komputery, Internet, w diametralny sposób zmieniły kształt polityki. Weźmy choćby w rachubę ministra Sikorskiego - codziennie pisze on na Twitterze. To sprawia, iż znaczna część internautów ma okazję na bieżąco śledzić losy polskiego ministra spraw zagranicznych. A zresztą afera WikiLeaks dobitnie pokazała, że trudniej jest w dzisiejszych czasach utrzymać coś w sekrecie. Doceńmy również swobodę wypowiedzi - nawet w niedemokratycznych państwach w akurat Internecie zauważyć można dużo bardziej znaczącą swobodę. Demonstracje uliczne dotyczące ACTY dobitnie pokazały, iż nie chcemy zrezygnować z wolnego Internetu.

Kliknij ten link! To bez dwóch zdań świetna strona, jest tam wiele użytecznych informacji! Zobaczysz, na pewno się nie rozczarujesz.

Świetnie, że jest takie medium! Więcej pod tym linkiem.

Sprawdź też

Routery bezprzewodowe

internet
Napisał: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com
Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów powoduje, że coraz częściej pojawia się potrzeba uruchomienia w biurze albo domu bezprzewodowego routera. Te sprzętu mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po odpowiedniej konfiguracji można zacząć korzystać z większej liczby urządzeń.


Praca przy komputerze
Napisał: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Tak naprawdę zalet Internetu, używania komputerów czy blackberry q5 (sprawdź to: ) można wymienić o wiele więcej. Najbardziej istotne jest to by postarać się utrzymać równowagę, zatem nie przesadzać zbytnio z nowoczesnymi technologiami. Choć przesada w odmienną stronę także nie jest w porządku.
21-11-24 07:02:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.