Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym globie głowi się, czemu Apple odniosło tak ogromny sukces. Konkretnym powodem do zdziwienia jest fakt, że wyroby tej marki są zwykle dużo bardziej kosztowne od propozycji konkurencji. Mimo to, firma zdobyła rzesze zadeklarowanych zwolenników, którzy mogą czekać całą noc pod punktem sprzedaży, by zdobyć wymarzony sprzęt z srebrnym jabłuszkiem.
Napisał: Aplle.com
Na pewno ogromnym atutem wyrobów marki, takich jak Macbook Apple bądź iPad, jest elegancja projektu . Nawet najbardziej sceptyczni analitycy mówią, że towary Apple wyróżniają się cudownym wyglądem. Jest to wynik idei słynnego Steve’a Jobsa, który miał obsesję na punkcie projektów gadżetow komputerowych. Jego perfekcjonizm spowodował, że dzisiaj nie da się znaleźć na rynku ładniejszych komputerów i aparatów komórkowych. Razem z wyglądem dostaje się także wydajność – wyroby Apple mogą pochwalić się fantastycznymi osiągami i stabilnością funkcjonowania, rzadko obserwowaną w innych systemach operacyjnych.

Sprawdź też

Są ludzie, którzy chętnie nam pomogą

laptop
Napisał: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nasz komputer zaprzestaje działać tak jak należy, to przeważnie występujemy przed problemem, czy go naprawiać czy jednak kupić nowy. Idzie o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, iż ciężko nam się z nim rozstać. Dodatkowo zazwyczaj jest tak, iż zepsuje się on całkowicie nieprzewidzianie, a co się z tym wiąże znajdują się na nim istotne dla nas dane, do których w tym momencie w żaden sposób nie mamy szansy się dobrać.


Zwolennicy Apple wychwalają także rewelacyjną jakość wykonania wyrobów marki ((strona główna)), a także ich bezpieczeństwo. Sprzęty marki Steve’a Jobsa mają zaaplikowane OSy, które nie pozwalają na instalację nieautoryzowanych aplikacji. Sprawia to, że maszyny Apple są niesamowicie trudne do złamania przez elektronicznych włamywaczy. Takie wyjście wykazuje jedną dużą wadę – silnie ogranicza użytkownika.

A co trzeba wiedzieć o nowej ofercie giganta z Kalifornii? W kwestii laptopów ogromnym hitem jest Apple Macbook Air 13 , kompaktowy, efektywny i ładny model. Dla wielbicieli pecetów, znacznie wydajniejszych od notebooków, firma rekomenduje maszyny z serii iMac. Ich ogromną zaletą jest kompaktowość – wszystkie komponenty zmieszczono w ekranie. W przeciągu nadchodzących miesięcy firma z jabłkiem w logu przeznaczy do sprzedaży nowy sprzęt – przepięknie wyglądający Mac Pro, który ma cechować się wielką wydajnością obliczeniową.
18-06-22 14:22:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.