Robienie aplikacji mobilnych- wciel w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi dynamicznie do przodu. Bez urządzeń mobilnych większość osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych środków komunikacji. Oprogramowania do urządzeń mobilnych mówią, jak uniknąć korków, doradzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.
android
Napisał: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Imponująca suma aplikacji i pomysłów na Adroid i iOS tak ogromna, iż zdecydujemy się na coś atrakcyjnego dla siebie, mogą być to na przykład: * aplikacjezwiązane z fotografią i obróbką zdjęć * rozmaite programy służące do przesyłania natychmiastowych komunikatów, które pogłębiają relacje ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – idealne urządzenie dla kierowców, * radia internetowe, które idealnie umila nam chwile w trakcie jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida (zobacz tutaj) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest bardzo trudne. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na emocjonującą grę? Pomyśl, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.


Sprawdź też

Wynajem sprzętu sieciowego

Komputery w firmie
Napisał: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Planując interes, powinniśmy być przygotowani na wszelkie koszty, jakie musimy ponosić, aby biznes zaczął się kręcić. Zawsze należy coś poświęcić dla rozwoju działalności. Bez wkładu własnego bardzo trudno jest ruszyć zwerwą. Stąd też sporo banków proponuje korzystne pożyczki dla świeżo upieczonych przedsiębiorców, w ten sposób ułatwiając im start.


Zarówno małe firmy jak i wielkie koncerny pozyskują coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zapotrzebowanie na tego typu programowanie jest duże, a będzie jeszcze większe. W czasach bardzo szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta także zapotrzebowanie na programistów, którzy specjalizowaliby się w tworzeniu aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji okazuje się bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. W zasadzie bez żadnych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest nowoczesnym zawodem i z pewnością jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz pewniej różnego rodzaju nowinki ze świata informatyki wkraczają do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.

18-07-12 03:09:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.