Robienie aplikacji mobilnych- wciel w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi dynamicznie do przodu. Bez urządzeń mobilnych większość osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych środków komunikacji. Oprogramowania do urządzeń mobilnych mówią, jak uniknąć korków, doradzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.


android
Napisał: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Imponująca suma aplikacji i pomysłów na Adroid i iOS tak ogromna, iż zdecydujemy się na coś atrakcyjnego dla siebie, mogą być to na przykład:
* aplikacjezwiązane z fotografią i obróbką zdjęć
* rozmaite programy służące do przesyłania natychmiastowych komunikatów, które pogłębiają relacje ze znajomymi i bliskimi,
* nawigacje do samochodów – idealne urządzenie dla kierowców,
* radia internetowe, które idealnie umila nam chwile w trakcie jazdy MPK po mieście,
* przeglądarki internetowe,
* odtwarzacze muzyki,
* odtwarzacze filmów,
* stacje pogodowe,
* i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry.
Tworzenie aplikacji na Androida (zobacz tutaj) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest bardzo trudne. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały.
Masz pomysł na emocjonującą grę? Pomyśl, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.


Zarówno małe firmy jak i wielkie koncerny pozyskują coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zapotrzebowanie na tego typu programowanie jest duże, a będzie jeszcze większe.

Zachęcamy - naciśnij tutaj kaspa botanica i wejdź na inną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie nowe oraz fachowe informacje.

W czasach bardzo szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta także zapotrzebowanie na programistów, którzy specjalizowaliby się w tworzeniu aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji okazuje się bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. W zasadzie bez żadnych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest nowoczesnym zawodem i z pewnością jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz pewniej różnego rodzaju nowinki ze świata informatyki wkraczają do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.

22-05-07 08:02:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.