Robienie aplikacji mobilnych- wciel w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi dynamicznie do przodu. Bez urządzeń mobilnych większość osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych środków komunikacji. Oprogramowania do urządzeń mobilnych mówią, jak uniknąć korków, doradzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli wydaliśmy za dużo w w ostatnim czasie.
android
Napisał: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Imponująca suma aplikacji i pomysłów na Adroid i iOS tak ogromna, iż zdecydujemy się na coś atrakcyjnego dla siebie, mogą być to na przykład: * aplikacjezwiązane z fotografią i obróbką zdjęć * rozmaite programy służące do przesyłania natychmiastowych komunikatów, które pogłębiają relacje ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – idealne urządzenie dla kierowców, * radia internetowe, które idealnie umila nam chwile w trakcie jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida (zobacz tutaj) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest bardzo trudne.

Wejdź na kolejną stronę i dowiedz się tu (https://krakenchairs.com/11-fotele-gamingowe-dla-dzieci) więcej o zbliżonej dyscyplinie. Pod poniższym linkiem czeka na Ciebie ogrom wątków.

Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na emocjonującą grę? Pomyśl, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.


Sprawdź też

Dobry programista pilnie potrzebny

biurko
Napisał: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo jest propozycji pracy dla programistów podobnie jak ich samych, ale nie każdy z nich spełnia wymagania pracodawcy. Odpowiedni programista jest rzetelny, uważny, stara się rozwiązać każdą sprawę jak najlepiej umie, umie kojarzyć przeróżne fakty i w szczególności czerpie satysfakcję z tego, co robi. Generalnie ujmując programista zajmuje się planowaniem i wdrażaniem oprogramowań oraz systemów komputerowych.


Zarówno małe firmy jak i wielkie koncerny pozyskują coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zapotrzebowanie na tego typu programowanie jest duże, a będzie jeszcze większe. W czasach bardzo szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta także zapotrzebowanie na programistów, którzy specjalizowaliby się w tworzeniu aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji okazuje się bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. W zasadzie bez żadnych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest nowoczesnym zawodem i z pewnością jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz pewniej różnego rodzaju nowinki ze świata informatyki wkraczają do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.

23-01-03 07:02:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.