Najlepszy serwis o grach na konsole tworzony jest na naszych oczach

Oferowane dzisiaj na szeroką skalę gry komputerowe i gry na konsole wybierane są przez tematycznych pasjonatów zgodnie ze swoim gustem, jak również według panujących aktualnie na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz wysoką jakość zabawy pochwaliło już mnóstwo graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, gdyż i ona wpadnie w wir grania!

Najnowsza i wyjątkowo rozchwytywana wersja gry – FIFA 14 dla pasjonatów

Zbliżająca się wersja gry znanej od wielu lat oraz najbardziej lubianej przez grających pasjonatów FIFA 14 (fifa 2014 na jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu choć na chwilę można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności manualne będą tu wyjątkowo dużą pomocą, gdyż mnogość możliwych do wykorzystania funkcji wraz ze sprytem i szybkością działania dać mogą znakomite efekty. Dzięki złączeniu sił oraz opcji grania w sieci w tę grę przeżyć można rewelacyjną przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

Gran Turismo 6

xbox
Źródło: http://www.morguefile.com/
Ceniony w szczególności przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (kontynuuj czytanie), Kazunori Yamauchi wypuścił jej unowocześnioną wersję. Cała seria już od początku jej stworzenia oraz wprowadzenia na rynek cieszy się niemałą popularnością, w szczególności ze względu na mnogość funkcji oraz znakomitą jakość dawanego do dyspozycji obrazu. Znakomity odbiór, wielość funkcji oraz troska o szczegóły sprawiają, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakie jeszcze innowacje wprowadzi producent.

Metal Gear Solid wśród wyjątkowo często kupowanych gier

Rewelacyjny dźwięk polifoniczny zachęci do gry też osoby, które dotychczas nie przepadały za konsolowymi wyścigami. Rekomendowana przez wielu gra Metal Gear Solid (zobacz źródło) jest kolejną wersją producenta gier Hideo Kojima. Jest to gra pierwszy raz wypuszczona na rynek w 1998 roku, z tego też powodu dzięki bogatej tradycji oraz wprowadzaniu innowacji jest dziś tak popularna. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już teraz, a satysfakcję poczujesz już od pierwszej rundy.
21-01-04 14:23:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.