W Polsce wzrasta popularność gier na konsole!

Polska jest takim krajem, w którym zasadniczo konsole, to pewnie zaskoczenie, nie są tak bardzo popularne. No przynajmniej w porównaniu do UK, Kraju Kwitnącej Wiśni bądź USA. Najistotniejsza przyczyna "niechęci" znaczącej części polskiego społeczeństwa do konsol do gier to oczywiście niedobór pieniędzy.

Xbox One
Napisał: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakowoż na całe szczęście wraz z relatywnie szybkim wzrostem bogactwa sporej części członków polskiego społeczeństwa ciężko nie odkryć, że najzwyczajniej w świecie wreszcie konsole są coraz popularniejsze. Nadal nie można powiedzieć, iż to mocno ogromna społeczność, ale chociażby wyniki sprzedaży gier\ na konsole świetnie pokazują, że jeśli wziąć w rachubę rynek w Polsce, jest on na dobrej drodze.

Poza tym, w żadnym przypadku nie można zapominać, iż w jakimś tam stopniu błyskawiczna popularyzacja notebooków sprawiła, że ludzie, którzy wcześniej wyłącznie grali na stacjonarce, musieli przesiąść się na np. Playstation czy Xboxa. Niby i na laptopie można grać, lecz ciężko rzec, iż to za bardzo wygodne. Dużo fajniejsza jest bez żadnego cienia wątpliwości konsola. Człowiek, który wymyślił pierwszą konsolę jest prawdziwym wirtuozem, akurat co do tego miłośnicy grania na konsoli nie mają wątpliwości.

Nierzadko realia są takie, że jeżeli chcielibyśmy zakupić sobie konsolę, na nieszczęście tak jakby uświadamiamy sobie, iż po prostu nie posiadamy za dużo kasy. Wiadoma sprawa: Konsole do gier , choć kapitalne, nie należą do mega korzystnych cenowo. Co w takim razie powinien robić trochę bardziej zawzięty człowiek, który najzwyczajniej nie zamierza rezygnować z marzenia o kupnie sobie konsoli do gier? Bardzo dobra jest szczególnie wizyta na aukcjach internetowych. Aukcje - logintrade to obecnie niemal gwarancja niewygórowanych cen. Tzn. nie zawsze jest tak dobrze, ale wystarczy się rozejrzeć.


Sprawdź też

Atuty grywania na konsoli

chłopiec gra na Xbox 360
Napisał: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Świat bez choćby minimalnej ilości rozrywki? Bez dwóch zdań ciężko by było! I dlatego należy nieco dawkować sobie ową przyjemność - w sumie bardzo trudno niektórym dać sobie radę z opanowaniem się, zatem spędzamy zbyt dużo wolnego czasu na gierkach.

Nawet taka używana konsola wcale nie jest beznadziejnym zakupem. W wielu przypadkach konsola jest jak praktycznie nowa - ma na przykład 4 lata, lecz gdybyśmy tego nie wiedzieli, zapewne założylibyśmy, że dopiero kilka miesięcy temu wyszła ze sprzedaży. A więc przyczyńmy się do wzrostu sprzedaży konsoli w naszym kraju!
22-12-03 07:05:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.