Na co trzeba zwracać uwagę w temacie gier?

Zapamiętajmy, że raczej częste przenoszenie się w niezwykły świat gier to ogólnie nic złego. Jeśli jesteśmy mądrzy, wiemy, iż od dosłownie wszystkiego da się uzależnić, zatem zachowamy umiar, raczej nie będziemy mieli z niczym kłopotów. Jednak jeśli mamy słabą psychikę, w wielu przypadkach mamy wielkie problemy z zachowaniem umiaru, zapewne dołączymy do grupy takich osób, którym w istocie gry szkodzą. Fakty są takie, że statystyczny gracz umie wyciągać dużo radości z grywania, co najważniejsze, zna granicę, zatem gry psp tak czy siak nie stanowią dla niego jakiejś przeszkody, która później wygeneruje spore problemy, na przykład unikanie chodzenia do pracy - istnieją takowe przypadki, zatem należy się starać wystrzegać swoistego uzależnienia się.
PS Vita
Napisał: Cognoscenti*
Źródło: http://www.flickr.com
Wyśmienicie, że gry akcji ps vita tak jakby potrafią załagodzić obyczaje. Zatem człowiek, który miewał przez bardzo długi okres czasu kłopoty wynikające z ciągłego stresu, dzięki właśnie wkraczaniu w świat gierek wreszcie miał możliwość wypocząć, niejako móc zapomnieć o pokręconym świecie, który oczywiście jest pięknym miejscem do zamieszkania, ale nierzadko daje ostro w kość. Tego typu ucieczka ma rację bytu, choć należy bardzo uważać, bo nieustanne uciekanie w bezpieczny świat gierek zdecydowanie jest w stanie sprawić nam w dłuższej konsekwencji znaczne problemy.

Miło, iż gry coraz częściej niejako służą do zacieśniania więzi rodzinnych. Takie mamy czasy: zatem rodzic, który chce pobyć ze swoim dzieckiem, w niemal każdym wieku, nierzadko siada z nim do najzwyczajniej w świecie PC czy konsoli.

Zobacz ten artykuł, to także jest świetne źródło (https://www.menua.pl/Samoobrona,c,770) przedstawianego tematu. Nie czekaj i kliknij a na pewno nie pożałujesz.

I jakoś nic w tym wszystkim nieodpowiedniego! Miłe gry dziecięce ps vita (przykładowo: gry Playstation Portable) są ciekawe, nie powodują skutków ubocznych. Choć to chyba jasne, że należy sporo rozmawiać z własną pociechą, nie zakładać, iż tylko gry są godne poświęconego czasu - to jasne.


Sprawdź też

Wciągające gry dla wszystkich - zobacz teraz

gry na xbox one
Napisał: Ian Hughes
Źródło: http://www.flickr.com
Należy głośno powiedzieć o tym, iż gry które obecnie są proponowane, są tak zaplanowane, iż praktycznie każdy odnajdzie coś dla siebie. Mamy szanse kupić takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą mogły rozwijać własną wyobraźnię. Dla starszych mają szanse być gry sportowe, lub logistyczne, a kiedy dorośli również pragną się zabawić w ten sposób oraz się odprężyć, to z pewnością mają szanse ich zaciekawić modne strzelanki, albo na przykład gry fantastyczne.

Uważajmy także na kategorie wiekowe: co prawda często to zwykła ściema, ale faktycznie jakieś strzelanki bądź bijatyki ps vita (na przykład jak w tym miejscu: super gry bijatyki na PlayStation Vita) nie są dla najmłodszych. Jeżeli ktoś z nas rozumuje inaczej być może zalicza się do grupy, która musi zwrócić dużą uwagę na to w co gra. Nie bójmy się gier, ale mimo wszystko starajmy się zachować nieco zdrowego rozsądku.
22-02-25 07:03:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.