Przykłady odmian gier na ps vita

Pomimo tego, że smartfony oraz tablety zdobywają coraz więcej popularności, to niewielkie konsolki bez przerwy mają stałe grono swoich zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są dużo wygodniejsze do grania, niż urządzenia posiadające tylko ekran dotykowy. Na przykład jedna z niedawno wypuszczonych na rynku konsolek, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, lecz bardzo funkcjonalne urządzenie, które zadowolić może nawet najbardziej wybrednych graczy. Dotykowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to dzisiaj standard wśród urządzeń przenośnych.
konsola PS VITA
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ale już nie wszystkie one posiadają dotykowy tylny panel, przy którego pomocy możliwości grania w różne gry podnoszone są na nowy poziom. A coś takiego właśnie chce zaproponować najnowszy model konsoli sony, dotykowa tylna ścianka umożliwia pchanie, ciągnięcie i chwytanie, czyli ruchy nie używane jeszcze w typowych urządzeniach dotykowych. Poza tym Sony ps vita wyposażone zostało w obsługę sieci bezprzewodowych, dzięki temu możliwości połączenia się z innymi użytkownikami powiększyły się znacznie. Tu są oferty dobrych gier: gry zręcznościowe ps vita.

Sprawdź też

Akcesoria konsolowe są coraz tańsze

xbox gry
Napisał: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze dość niedawno jeżeli pragnęliśmy przenieść coś z jednego komputera na drugi, to byliśmy zmuszeni to zgrywać na płyty CD, lub na odpowiednie dyskietki o których istnieniu niektóre pokolenia nie posiadają nawet świadomości. Jednak technologia obecnie idzie błyskawicznie do przodu, a co się z tym wiąże, w tej chwili do przenoszenia plików oferowane są nam małe sprzęty. Tak samo zmieniały się gry, w które możemy grać, te współczesne mogą zadowolić nawet najbardziej wybrednego gracza.


PlayStation Vita typu slim
Napisał: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz najważniejszą sprawą, świadczącą o dużej popularności takich sprzętów, są gry ps vita. Rzecz jasna jest ich całkiem sporo, w tym szlagiery znane dotychczas z komputerów i dużych konsol, a wszystkie proponowane są w rozsądnych, akceptowalnych dla większości graczy cenach. Ponieważ sama konsolka jest nieduża, to idealnie będzie się nadawać do grania podczas krótkich lekcyjnych przerw czy oczekiwania na przyjazd autobusu.

To fakt, że dzisiaj posiadamy dostęp do mnóstwa informacji, zatem jeśli ta tematyka Cię zaciekawiła i pragniesz uzyskać zbliżone wiadomości na podnoszony temat, to sięgnij po więcej (http://www.snmw.pl/aukcje-banknotow/) tu.

A do tego idealnie sprawdzą się gry zręcznościowe ps vita, jakie można włączyć na kilka minut i w razie konieczności szybko wyłączyć. Dużą popularnością pośród graczy zaczęły się cieszyć również gry wyścigowe ps vita (przykłady: gry typu wyścigowe na ps vita), wygodne użytkowanie i doskonała grafika urządzenia sprawiają, że gra się w nie rzeczywiście niezwykle.

No i zapomnieć nie można o miłośnikach czołgów, samolotów czy statków. Gry symulacyjne ps vita to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi wcielać się w rolę kierowcy lub pilota. A największą chyba zaletą najnowszej konsoli sony jest to, że każdą z tych gier można grać wspólnie ze znajomymi, wystarczy tylko włączyć się do sieci i znaleźć chętnego na niedługą rozgrywkę.
21-03-04 07:28:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.