Intrygujące gry na ps vita

Mała, praktyczna i bardzo grywalna - to najlepsza chyba charakterystyka niewielkiej przenośnej konsolki, jaką jest zaprojektowana parę lat temu PS Vita. Ta konsola wyposażona została w ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją w gronie innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający całkowicie nowe możliwości jeśli chodzi o sterowanie grami. Łącząc funkcjonalności przedniego ekranu z tylnym panelem dostaje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w innych urządzeniach.
kontroler do playstation
Napisał: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Dopełnieniem układu sterującego są dwa analogowe drążki i dwa panele z przyciskami, dzięki ich wykorzystaniu jeśli ktoś będzie chciał sobie grać w gry fabularne ps vita, to bez problemów da sobie radę z ich bardziej zaawansowaną obsługą. Oprócz bardzo wydajnych komponentów i niespotykanemu do tej pory patentowi z dotykowym panelem z tyłu nowa konsolka firmy sony oferuje bardzo duże możliwości jeśli mówimy o interaktywnym graniu, urządzenie jest wyposażone w łączność bezprzewodową, można więc dowolnie próbować się łączyć z innymi użytkownikami nie zwracają uwagi na miejsce, w którym przebywają.

Sprawdź też

Pogotowie dla laptopów

serwis laptopów drLaptop
Napisał: Cheon Fong Liew
Źródło: http://www.flickr.com
Komputeryzacja sprzyja szybkiej wymianie informacji, a ponadto pozwala na pracowanie na odpowiednim, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego rodzaju maszyna ulega po latach zepsuciu, często bywa niezbędna pomoc serwisu komputerowego. Wiele problemów z nieodpowiednio działającym laptopem ,a także notebookiem są w stanie pomóc rozwiązać wykwalifikowani fachowcy, do jakich trzeba zwracać się czasem po porady.


O popularności każdego urządzenia do rozrywki świadczą głównie gry (więcej: FPS - gry na PlayStation Vita), jakie są na nie oferowane. Liczy się nie tylko sama cena, chociaż ta jest oczywiście dla sporej grupy najważniejszym czynnikiem, ale także łatwość i wygoda użytkowania, i możliwość wspólnego grania z innymi użytkownikami. A właśnie to wszystko proponuje konsola Sony, oferująca gatunki dla wszystkich rodzajów graczy. Wielbiciele strzelania zapewne wybiorą gry fps ps vita, w tym kilka światowych tytułów znanych na przykład ze stacjonarnych komputerów. W chwili relaksu pomiędzy eliminowaniem kolejnych wrogów można sięgnąć po gry logiczne ps vita i przez chwilę poćwiczyć swój skostniały umysł.

A jeśli ktoś lubi słuchać muzyki, to dla takiego gracza najlepiej się sprawdzą gry muzyczne ps vita (te i inne gry: angażujące gry muzyczne na ps vita), w nie można będzie zagrać z przyjaciółmi lub całkiem przypadkowymi graczami, jacy mogą się połączyć z naszym urządzeniem. Gier na tę konsolę jest dużo, mają one dość przystępne ceny, więc spodziewać się można, że konsola ta przez parę lat jeszcze nie straci na popularności, nawet w epoce wszechobecnych smartfonów i tabletów.
21-10-08 07:05:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.