Rodzaje gier na xbox one

Dzisiaj oferowane konsole do gier to wydajne maszyny, na których gra jest naprawdę przyjemne. Będzie to dotyczyć także ostatniego produktu Microsoftu, czyli konsoli Xbox One, która niedawno ukazała się w sprzedaży. Konsola ta miała stać się przebojem, Microsoft planował początkowo wykorzystać z niej parę całkowitych nowości, lecz w końcu się okazało, że powstała typowa konsola. No nie do końca może zwykła, bo bijąca wydajnością konkurencję, obecnie jest to najlepszy sprzęt służący do gier, jaki zakupić można w sklepach.

gra na Xbox One
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, przez co nie powinno być kłopotów z większą ilością płyt, gdy gra będzie pojemniejsza, co było sporym utrudnieniem poprzednich wersji konsol. Oprócz tego konsola została wyposażona w duży dysk twardy, na którym bez najmniejszych problemów zmieści się parę tytułów. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście systemu Windows, trochę przypominającego sprzedawany dzisiaj Windows 8, jednak jak okazało się po testach, system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i czasami ciężko sobie z nim poradzić.

granie na Xbox One
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz to, co najważniejsze dla każdej konsoli, to są oczywiście dobre tytuły gier na Xbox One. A tu ostatnie dziecko microsoftu również powiesiło poprzeczkę wysoko. Różnych tytułów jest całkiem sporo, w tym najnowsze światowe szlagiery, których trudno szukać u konkurencji. Największą popularnością cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tu w ofercie jest co najmniej parę dobrych, grywalnych pozycji. Poza tym na pewno graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna oprawa graficzna może zachwycić chyba każdego miłośnika motoryzacji, który lubi ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najciekawszych nowinek, którą przynosi najnowsza konsola Misrosoft jest nowy Kinect. Producent zdecydował się na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a jedynie cały zestaw (a tu świetne gry na konsolę: gry wyścigowe dedykowane na Xbox One). Co prawda bez użycia kinecta spokojnie można pograć w większość gier, lecz jeżeli już on jest, to warto go używać, a możliwości ma naprawdę duże. Porównując go z poprzednią wersją pozwala na tak dużo, że po włączeniu jakiejś gry sporo graczy będzie miało duże problemy z wyłączeniem urządzenia.
23-02-12 07:03:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.