Gry na xbox 360

Wielu z nas przychodzi do mieszkania po pracy czy szkole i jedną z rzeczy jaką robi jest uruchomienie komputera lub konsoli. Elektroniczne gry mogą wciągnąć jak magnes, i obecnie są jedną z najbardziej popularnych rozrywek. Stało się tak z tego powodu, że bardzo wciągają, część graczy potrafi grać w gry fabularne xbox 360 przez cały dzień, niekiedy zaniedbując wręcz swoje obowiązki w szkole czy pracy. Pośród najmłodszych wielbicieli grania z kolej dużym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć przeróżne gry dziecięce xbox 360, które kuszą ładną grafiką i dużą grywalnością. Dzisiaj grać można na różne sposoby.
kontroler od Xbox
Napisał: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo popularne są najróżniejsze tablety i komórki, na dużej części z nich bez żadnego problemu można zagrać w wiele gier. Sprzedawane obecnie modele dorównują wydajnością sprzętowi komputerowemu sprzed dekady, więc i możliwości które drzemią w niewielkich obudowach z ekranem są bardzo duże. Wysoka rozdzielczość wyświetlaczy, potężne graficzne układy i mocne procesory to coś, co większość z nas każdego dnia ma przy sobie w kieszeni i w dowolnej chwili może użyć przykładowo do zagrania w grę (przykłady: gry akcji na Xbox 360).

kontroler od Xbox One
Napisał: Mecandes
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz prawdziwa zabawa rozpoczyna się, gdy podepnie się jakąś mocną konsolę do większego telewizyjnego ekranu. Owszem, pograć możemy i na 3-calowym ekranie smartfona, kiedy wraca się autobusem czy siedzi na przerwie na uczelni. Lecz dopiero porządny kilkudziesięciocalowy telewizor LCD z dobrym dźwiękiem może zapewnić prawdziwą przyjemność grania, na takim sprzęcie bijatyki na xbox 360 wyglądają naprawdę wspaniale, tak że nie będzie się chciało odejść od konsoli. Ogromnym plusem konsol jest przyjemność i łatwość samej gry (więcej tu: dobre gry dla dzieci na xbox 360).


Sprawdź też

Jakie wymienia się pozytywy gry na konsoli typu Xbox 360

gra na Xboxie
Napisał: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób nie wyobraża sobie codziennego dnia bez używania elektroniki. Od czasów, kiedy od wschodnich sąsiadów przywożone były nieduże konsolki z tetrisem czy jajeczkami rynek rozrywki mobilnej zmienił się niesamowicie. Dzisiaj do standardu należy użytkowanie smartfona, który możliwościami i wydajnością bije na głowę komputery sprzed kilkunastu lat. Popularne są także najróżniejsze tablety i konsole, no i zapomnieć nie można o stacjonarnych.

Zalet dużego ekranu nikomu chyba nie trzeba wymieniać, zupełnie inaczej wyglądać będą gry akcji xbox 360 na telewizorze, a inaczej na niewielkich tabletach. Poza tym przy konsolach doskonale będą się sprawdzać wygodne pady, przy pomocy których steruje się grami, a także przeróżne gadżety pomagające przy niejednej produkcji, przykładem jakich może być kinect. Warto jedynie pamiętać jak się włącza konsolę czy tablet, że gra musi być jedynie po wszystkich codziennych obowiązkach, a nie w ich miejsce.
14-07-01 16:10:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.