Które gierki konsolowe są najbardziej warte uwagi?

Jakie gierki konsolowe są na tę chwilę najlepsze? Na początek ciężko nie zarzucić komunałem: a więc ogólnie mocno różne są gusta i guściki. A więc niektórzy ludzie lubią gry taneczne ps2, w szczególności płeć piękna, lecz znajdzie się masa osób, które niemal nie są w stanie normalnie funkcjonować jeśli codziennie nie zagrają sobie w strzelankę bądź tę gierkę, w której jest się koszykarzem. Można jednakowoż spróbować tak pokazać poszczególne typy gierek, aby wszyscy zainteresowani ciekawymi propozycjami mieli okazję czegoś odpowiedniego się dowiedzieć.
gra Dragon Ball Xenoverse
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Komu choćby należy polecić symulacje ps2? Generalnie symulacje są smakowitym kąskiem dla miłośników latania czy wojskowości. Wiadoma sprawa: szczególnie przy aktualnych możliwościach użytkowych symulatory charakteryzują się niesamowitym poziomem. Przykładowo kursanci na prawko coraz chętniej próbują opanować poruszanie się autem za pomocą symulatora. I czy to coś złego? Nie, wręcz przeciwnie! Jest ogromny sens uczenia się jazdy samochodem właśnie za pośrednictwem symulacji, to w znacznym stopniu powiększa zakres bezpieczeństwa poruszania się po krajowych drogach.

granie na konsoli
Napisał: RebeccaPollard
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście granie w gry sportowe nie zrobi z nikogo wielkiego sportowca, z symulatorami jazdy samochodem jest identycznie, lecz nie o to chodzi. W zasadzie warto grywać chętniej w takie gry (więcej o tym: gry taneczne ps2), które są w stanie nauczyć nas czegoś sensownego, no przynajmniej spowodować, że nasze IQ będzie większe. Pierwszy lepszy przykład: solidne gry strategiczne ps2 w dużym stopniu poprawiają funkcjonowanie naszego mózgu. Może nie przeceniajmy za bardzo znaczenia, lecz coś jest mimo wszystko na rzeczy. To doskonale pokazuje, iż ci ludzie, którzy sceptycznie podchodzą do wszelakich gierek są w wielgachnym błędzie.

Kliknij na odnośnik szkolenia dla menadżerów, on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz artykuł, zawierający ciekawe dane.

Trochę więcej na temat na tej stronie - gry strzelanki na ps2.


Sprawdź też

Intrygujące gry na ps vita

gra na playstation
Napisał: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Mała, praktyczna i bardzo grywalna - to najlepsza chyba charakterystyka niewielkiej ręcznej konsoli, którą jest zaprojektowana w 2011 roku PS Vita. Konsola wyposażona została w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a także, co wyróżnia ją wśród konkurentów, wielodotykowy panel tylny, który daje całkowicie niespotykane możliwości jeżeli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc możliwości przedniego ekranu z panelem tylnym otrzymuje się sterowanie niedostępne dotychczas w innych urządzeniach.

A jeżeli któregoś z graczy mocno zainteresowało ulepszenie swojego refleksu, być może zdolności manualnych, strzałem w dziesiątkę są strzelaniny ps2 - tutaj również za wielkie przecenianie zalet strzelanek nie ma większego sensu, lecz wciągająca strzelanka bez dwóch zdań może spowodować, że nareszcie z naszym refleksem będzie fantastycznie.
22-08-18 09:04:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.