Mity związane z grami

Każdemu człowiekowi naturalnie należy się odpowiednia doza szacunku, w końcu trzeba traktować innych jak siebie samego. Jednakowoż kiedy słucha się tych ludzi, którzy mocno negatywnie wypowiadają się na temat gier, tak jakby w wyluzowanemu człowiekowi niemal odzywają się głęboko ukryte instynkty! Cóż za głupie myślenie - w żadnym przypadku nie można uważać, że typowy gracz robi coś nieodpowiedniego kiedy na jakiś czas odpali gierkę.

przykładowa gra na PlayStation4
Napisał: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com


No bez przesady! Raczej nigdy gry akcji ps4, nawet takie raczej hardcorowe nie były głównym winowajcą różnego rodzaju strzelanin w amerykańskich szkołach, etc. Zatem jeżeli ktoś twierdzi, iż gry są szkodliwą rozrywką, bardzo się pomylił. Bądź co bądź wariaci funkcjonowali między nami od zawsze, zatem nie jest akurat tak, że gry wyzwalają u niektórych ludzi dziwne instynkty, żądze. Owy mit jest czymś najbardziej beznadziejnym.

Kolejny mit - bardzo często przytaczany. Niby przez kogo? Głównie przez piękne panie! Zatem panie, na szczęście jakaś tam cząstka, myślą, że powiedzmy PlayStation 4 gry fabularne są stratą cennych chwil. Wiadoma sytuacja: gdy gracz spędza wszystkie wolne chwile na grach to w sumie w istocie wyrządza sobie, lecz także otoczeniu ogromną szkodę. Jednak nie zapominajmy tego, że bądź co bądź uzależnienia również są stare jak ten świat. Zatem taki człowiek, który ma naturalne predyspozycje do uzależnień i tak się od czegoś tam zdoła uzależnić.

Sprawdź też

Po co grywamy w różnego rodzaju gry?

zestaw playstation i gry
Napisał: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Źródło: http://www.flickr.com
Kto nie kocha co pewien czas grać w jakąś grę? Kiedyś królowały gry takie jak choćby klasy. Jednakże w dzisiejszych czasach przede wszystkim są modne gry komputerowe. Niewątpliwie mają trochę wad, gracze nie zawsze pokazują zdrowe podejście, ale w zasadzie z gierkami jest tak samo jak z autami. Czyli jeżeli są odpowiednio wykorzystywane, nie ma większego kłopotu. Dobrze, lecz niby dlaczego gierki komputerowe są tak mocno obecne w naszym życiu? Niby czym się objawia ich duży fenomen? Zapewne chodzi przede wszystkim o to, że najzwyczajniej w świecie potrafią zapewnić świetną rozrywkę.


Należy także bardzo docenić tych ludzi, którzy starają się walczyć z mitami dotyczącymi braku zalet intelektualnych - gierek. A w końcu można spokojnie wymienić sporo gierek, które charakteryzują się wieloma atutami, np. zmieniają nasze myślenie, ale również powiększają bardzo istotne umiejętności językowe. Można śmiało powiedzieć, że PS4 nowe gry FPS są genialne pod naprawdę wieloma kwestiami!

Pewnie w owym artykule i tak nie dało rady poruszyć wszystkich mitów, a może raczej ich obalić, lecz w zasadzie te najważniejsze - najpopularniejsze mity zostały mimo wszystko obalone. Zapamiętajmy w takim razie to, że generalnie nie ma nic niewskazanego w grach na konsolę. Jeśli tylko potrafimy do przykładowo move ps4 zachować zdrowy dystans, nic niefajnego się nie może wydarzyć!
22-08-17 07:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.