Jakim sposobem poprawić komfort gry na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż profesjonalny gamepad bardzo podnosi przyjemność gry. Jak dokonać odpowiedniego zakupu, gdy rynek daje nam aż tak duży wachlarz produktów? Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji:


Gamepad
Napisał: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) (na tej stronie) posiada funkcję użytkowania na każdej platformie gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows współgra ze wszystkimi komputerów z systemem Windows XP i z konsolami Xbox360, umożliwiając wszechstronny sposób obsługi i działania ulubionych gier. Oprócz tego wibracje uruchamiane w dobrych chwilach rozgrywki dają taki efekt, że gracz nabiera doświadczenia podczas gry.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit () z zasiegiem 9 metrów oraz przedziale użytkowania około 40 godzin z bateriami technologii AA. Wyposażony jest w 8 przycisków jak i możliwość ustawiania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu mocy baterii. Do produktu dodano zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, dzięki któremu ładowania ich w czasie rozgrywki. Kontroler ma dwa przyciski analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Jeśli pragniemy polepszyć komfort gry, z pomocą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Posiada on przewód zobacz (link do strony) o długości około 9 metrów, dzięki czemu mamy komfort ruchu w trakcie gry. Całość zwieńczy praktycznie umieszczone 8 przycisków razem z dwoma gałkami służącymi do sterowania. Kontroler ładowany jest dwoma bateriami, które pozwalają grę przez 40 godzin.

Czy po przeanalizowaniu opisywanego tematu masz wątpliwości? Jeśli tak, to kliknij tu oraz poznaj więcej informacji (https://kbsound.pl/) odnośnie publikowanej tematyki.Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony charakteryzuje całkowicie nowoczesny standard bezprzewodowe przesyłanie danych za pomocą USB dzięki zastosowaniu technologii połączenia Bluetoth. Wdrożony był również mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia ciekawe efekty podczas gry. Dzięki zainstalowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, który działa w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość przez dłuższy czas cieszyć się rozgrywką.
21-01-03 11:23:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.