Samotność jest negatywna pod wieloma postaciami. Jest na nią metoda, lecz trzeba kogoś poznać. Jak to zrobić?

Samotność być może i jest okej, ale na pewno nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem wymaga wsparcia, innej osoby, która będzie wspierała nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, też od czasu do czasu wymaga miłości. Czasem „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często wracamy do stanu wyjścia. I znów jesteśmy samotni, chociaż chcemy kogoś poznać. Najbardziej beznadziejnie natomiast mają Ci, którzy są za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, ale zdarza się, iż w takiej sytuacji jest mężczyzna.


ojciec
Napisał: Felipe Fernandes
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardziej rzadkie zjawisko, ale spotykane. W dzisiejszych czasach, gdy mnóstwo naszych rodaków wyjeżdża za granicę taka tendencja tym bardziej jest silniejsza. Przyczyny są różne, lecz wiadomym jest, że skoro jesteśmy parą na odległość, to w końcu jedno z nas jest w stanie nie dać tak dłużej rady, może zrezygnować z dalszego związku. Często również pary rozstają się będąc już w innym kraju. Tam jest zawsze trochę inaczej, to jest dla nas inny świat.

Wiadomo, że obracamy się w odmiennej kulturze, posiadamy kłopoty finansowe, mamy kłopot w komunikacji. No i w końcu dzieje się tak, że to jeden z rodziców pozostaje z dzieckiem. Najczęściej to kobieta, lecz czasem w tej roli pozostaje facet. W wielu sytuacjach kobieta traci prawa rodzicielskie lub po prostu umiera i to na mężczyźnie, na ojcu spoczywa odpowiedzialność za wychowanie dziecka. W tej roli jest mu rzeczywiście trudno i pragnąłby kogoś poznać, żeby ułożyć sobie życie na nowo. Za granicą jest to trudne, na szczęście istnieją portale internetowe dla samotnych ojców.

Wedle Ciebie publikowany tekst jest bardzo interesujący? Jeśli tak, to kliknij również na pomocne źródła (http://www.chemiana100procent.pl/), które posiadają tak samo atrakcyjne tematy.

Jak je znaleźć?


ojciec
Napisał: DVIDSHUB
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo, że w necie, wpisując frazę w stylu samotni ojcowie uk (uk, bo w Wielkiej Brytanii jest najbardziej liczna Polonia, więc tam raczej będzie największa ilość takich okoliczności) - . To bardzo interesująca możliwość i to bardzo dobrze, iż jest też dostępna dla samotnych ojców. Przeważnie bowiem jak pomyślimy o samotnym wychowywaniu dziecka widzimy samotną kobietę, całe szczęście jest także pomoc dla – to prawda – mniejszej grupy, ale jednak istniejącej i również posiadającej taką potrzebę. Powinniśmy zaglądnąć na taką stronę i odnaleźć partnerkę, być może na bardzo długo. To daje nadzieje, że nasza samotność jest jednak tylko tymczasowa, iż nie jesteśmy na nią skazani i być może znajdziemy swoją drugą połówkę.
22-03-29 07:35:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.