Samotność jest negatywna pod wieloma postaciami. Jest na nią metoda, lecz trzeba kogoś poznać. Jak to zrobić?

Samotność być może i jest okej, ale na pewno nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem wymaga wsparcia, innej osoby, która będzie wspierała nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, też od czasu do czasu wymaga miłości. Czasem „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często wracamy do stanu wyjścia. I znów jesteśmy samotni, chociaż chcemy kogoś poznać. Najbardziej beznadziejnie natomiast mają Ci, którzy są za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, ale zdarza się, iż w takiej sytuacji jest mężczyzna.
ojciec
Napisał: Felipe Fernandes
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardziej rzadkie zjawisko, ale spotykane. W dzisiejszych czasach, gdy mnóstwo naszych rodaków wyjeżdża za granicę taka tendencja tym bardziej jest silniejsza. Przyczyny są różne, lecz wiadomym jest, że skoro jesteśmy parą na odległość, to w końcu jedno z nas jest w stanie nie dać tak dłużej rady, może zrezygnować z dalszego związku. Często również pary rozstają się będąc już w innym kraju. Tam jest zawsze trochę inaczej, to jest dla nas inny świat.

Sprawdź też

Jak najlepiej reklamować swoją firmę? Jakie są nowatorskie metody na najbardziej niezawodną promocję?

http://magiceye.com.pl/
Napisał: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas jako małe dziecko posiadało większą lub mniejszą chęć myślenia o przyszłości. Z pewnością nie chodziło o życie, ponieważ o to musieli martwić się rodzice. Typowe dziecięce wybieganie w przyszłość, to po prostu fascynacja filmami o przyszłości, w jakich istnieją roboty, są statki kosmiczne, gdzie ukazany jest świat za jakiś czas. W tych filmach na pewno były drony, czyli małe urządzenia, jakie latają nam nad głowami i na przykład nas filmują.


Wiadomo, że obracamy się w odmiennej kulturze, posiadamy kłopoty finansowe, mamy kłopot w komunikacji. No i w końcu dzieje się tak, że to jeden z rodziców pozostaje z dzieckiem. Najczęściej to kobieta, lecz czasem w tej roli pozostaje facet. W wielu sytuacjach kobieta traci prawa rodzicielskie lub po prostu umiera i to na mężczyźnie, na ojcu spoczywa odpowiedzialność za wychowanie dziecka. W tej roli jest mu rzeczywiście trudno i pragnąłby kogoś poznać, żeby ułożyć sobie życie na nowo. Za granicą jest to trudne, na szczęście istnieją portale internetowe dla samotnych ojców. Jak je znaleźć?


ojciec
Napisał: DVIDSHUB
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo, że w necie, wpisując frazę w stylu samotni ojcowie uk (uk, bo w Wielkiej Brytanii jest najbardziej liczna Polonia, więc tam raczej będzie największa ilość takich okoliczności) - . To bardzo interesująca możliwość i to bardzo dobrze, iż jest też dostępna dla samotnych ojców. Przeważnie bowiem jak pomyślimy o samotnym wychowywaniu dziecka widzimy samotną kobietę, całe szczęście jest także pomoc dla – to prawda – mniejszej grupy, ale jednak istniejącej i również posiadającej taką potrzebę. Powinniśmy zaglądnąć na taką stronę i odnaleźć partnerkę, być może na bardzo długo. To daje nadzieje, że nasza samotność jest jednak tylko tymczasowa, iż nie jesteśmy na nią skazani i być może znajdziemy swoją drugą połówkę.
19-04-03 20:39:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.