Co warto robić gdy mamy trochę wolnego? Na pewno musimy spędzić ten czas w sposób aktywny. Pozostaje pytanie: jak?

Długi weekend to w Polsce wyczekiwany moment na odpoczynek. Wielu zatrudnionych biorąc jeden lub dwa dni urlopu może odpoczywać nawet tydzień. Najczęściej długi weekend wypada wiosną lub latem więc warto wykorzystać przyjemną okazję do wypoczynku.

ognisko
Napisał: cuatrok77
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia wspaniale jest spędzić te wolne dni w pobliżu rodziny lub przyjaciół. Może warto rozpatrzyć alternatywę dla grilla i kiełbasek? Jest mnóstwo szans wykorzystania wolnych dni, naturalnie wybierz formę dogodną dla Twojego wieku, kondycji fizycznej czy możliwości finansowych. Jedną z interesujących propozycji jest spływ kajakiem. Oczywiście to propozycja dla osób lubiących sporty wodne. Podróż taka może potrwać kilka dni. Wybierz zachwycające miejsce, z dala od miasta, by zaczerpnąć nowej energii do pracy i przygotować się na relaks. Naturalnie wieczorem można przygotować ognisko i odpoczywać przy kiełbaskach i smacznych ziemniakach w ciekawym towarzystwie. Najlepiej jest na taką eskapadę zorganizować się w znaczniejszej grupie przyjaciół. Amatorzy spływów kajakowych mogą odpoczywać na Mazurach lub ziemi świętokrzyskiej - kliknij tutaj po więcej.

Sprawdź też

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA
Napisał: BenQ
Źródło: BenQ
Wiadomo - nigdy nie chcielibyśmy akceptować słabego sprzętu komputerowego - w końcu to nie 1995 rok! W takim razie nie może dziwić zbytnio wielkie zainteresowanie różnego rodzaju nowinkami związanymi ze sprzętem komputerowym. Można powiedzieć, że choć często nie mamy nawet za dużo kasy, i tak nie można powiedzieć, iż jesteśmy całkowicie skazani na bardzo przeeeciętny sprzęt.


wspinaczka
Napisał: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com
pomyśl czy warto zacząć interesować się wspinaczką. Masz okazję zacząć treningi już wcześniej na dobrze do tego przystosowanych ścianach. Oczywiście wspinaczka (sprawdź też pasy do pracy w podparciu) po skałkach odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Sztuczne ścianki mogą znaleźć się w każdym znaczniejszym mieście naszego kraju.

Z kolei interesujące miejsca do wspinaczki skalnej to np. Sudety (na przykład Rudawy Janowickie) czy Tatry.
Dla pracowników, którym brakuje na co dzień stresujących, mocnych przeżyć można polecić skoki z samolotu, przykładowo na lotnisku w Chrcynnie koło Warszawy czy Rudnikach blisko Częstochowy. Naturalnie będzie wymagać to trochę odwagi, jednak przeżycia są godne zapamiętania.Również loty paralotnią mogą przynosić niezapomniane wrażenia. Związane są one z zachwycającymi widokami oraz uczuciem wolności. Często loty paralotnią są tworzone nad jeziorami lub nad morzem. Dla osób, którym brakuje na co dzień stresujących, mocnych doznań można polecić skoki z samolotu. Przeżyj coś więcej i wyjdź z domu -
po więcej informacji kliknij tutaj.
21-01-28 18:49:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.