Popularność e-booków nie może specjalnie dziwić!

Tradycyjne księgarnie są ciągle niezłymi interesami, lecz nie zapominajmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w drukowanej formie są coraz mniej popularne. A co najważniejsze, owy trend błyskawicznie ulega powiększeniu, w szczególności wśród młodych czytelników. Tradycyjni księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tą modą, bo to nierealne.
Czytniki e-booków
Napisał: Cloned Milkmen
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo lepszym wyjściem jest rozejrzenie się za niszami, dzięki to którym stosunkowo skostniały biznes wreszcie będzie jak ulał pasował do naszej ery. Nie sądźmy, że świat, który aż tak szybko biegnie do przodu, będzie najzwyczajniej czekał na nas. Dobrze, ale zastanówmy się które sprzęty są dobre dla miłośników czytania w nowoczesnej formie.

Dużo osób, również Polaków, uważało, iż akurat ebooki powodują duży ból oczu, łzawienie, itp. Może w istocie czytanie w książki na zwykłym komputerze jest męczące, lecz trudno nie zauważyć, że Kindle wielce zmienił nasz cały świat. Można powiedzieć, iż w żadnym wypadku ktoś kto chociażby raz czytał książka na czytniku Kindle, będzie uważał, że bardzo bolą go oczy.

Czyżby ten wpis spodobał Ci się tak intensywnie, że chcesz zapoznać się z następnym? To świetnie. Więc tu kliknij, zobacz, sprawdź dużo newsów.Sprawdź też

System centralnego odkurzania jest to wygodny sposób na zachowanie czystości

odkurzacz centralny
Odkurzacze centralne kojarzone są z oszczędzaniem środków oraz miejsca. Można je znaleźć w wielu nowoczesnych domach. Jest to przyrząd składający się z sporego pojemnika na odpady, oraz zestawu rur, znajdującego się w ścianach. We wszystkich pomieszczeniach montowane jest specjalne gniazdo, gdzie schowana jest rura odkurzacza – należy jedynie wybrać odpowiednią końcówkę i można zacząć sprzątać. Bez obowiązku transportowania odkurzacza do każdego wnętrza z osobna, bez poplątanych kabli, bez uporczywego hałasu i bez obowiązku częstego wyrzucania odpadów z worka – odkurzacze centralne mają same dobre strony.


Tzn. pewnie są takowe osoby, lecz można w sumie powiedzieć, iż to tylko uczniowie, którzy na czytniku muszą czytać lektury szkolne, które do fajnych bez cienia wątpliwości raczej nie należą. No przynajmniej w przeważającej większości. Pewnie zdecydowana większość polskich uczniów akceptuje tę opinię. A więc kupmy sobie, jeżeli oczywiście posiadamy pieniądze, urządzenie Amazon Kindle Paperwhite, a pewnie będziemy pod bardzo dużym wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych
Napisał: Tony McNeill
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś wiele czyta, to nawet tak naprawdę nie może się długi zastanawiać. Pamiętajmy jedno: Kindle sprawił, że wreszcie czytanie interesujących pozycji książkowych jest niejako na wyciągnięcie naszej ręki. Ciężko deprecjonować ogromne zasługi amerykańskiego giganta o nazwie Amazon.

Czymś wielce godnym zainteresowania jest również koreańskie dzieło: a konkretniej Samsung Galaxy Tab. Raczej modne w naszym pięknym kraju urządzenie.

Pamiętajmy, że chociaż łatwo dostrzec tzw. hejt na sprzęt Samsunga, to i tak trzeba postarać się docenić tego producenta. Tak naprawdę wielkie wyrazy uznania dla Koreańczyków - wielce mądra nacja, która sprawiła, że także życie ludzi w Polsce jest łatwiejsze.
20-06-10 08:17:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.