Już teraz dowiedz się czegoś więcej na temat korzystania z internetu oraz zagrożeń jakie na Ciebie czyhają

Na obecną chwilę internet dla wieluosób jest podstawowym źródłem wiedzy. W tym momencie wszystkie dzieciaki mają lekcje informatyczne od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Dla wielu ludzi jest to bulwersujące, pomimo tego jest to w pewnej mierze wymagane, aby móc prawidłowo funkcjonować. Szczególnie osobom starszym wydaje się, iż dostęp do sieci jest nieprzydatny i da się na spokojnie bez tego się obejść.
Jak wiadomo, jest to realne, aczkolwiek tylko dla osób, jakie w przeszłości egzystowały bez tego dobra. Dziś wielu belfrów wysyła swoim uczniom wszelkie materiały z lekcji , a także zadania przez sieć. W wielu szkołach sporządzone zostały specjalne platformy e-learningowe, dzięki jakim kontakt z belfrem jest dużo łatwiejszy. Nie da się zaprzeczyć temu, iż rozwój internetu jest widoczny Codziennie (czytaj o rozwoju internetu). Mnóstwo spraw jesteśmy w stanie załatwić przez e-mail, bez konieczności wychodzenia z domu. Warto podkreślić, że przez sieć możemy nabyć i zabukować różnorodne bilety. Jest to w szczególności wygodne i komfortowe, albowiem możemy oszczędzić mnóstwo czasu.Ostatnimi czasy atrakcyjny stał się również marketing mobilny, jaki wykonywany jest przy użyciu internetu.
internet
Napisał: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com


Jeszcze niedawno to pojęcie służyło przede wszystkim do określenia ruchomych bilbordów oraz przesyłów drogowych. W tej chwili odchodzi to do lamusa, albowiem zdecydowanie więcej rzeczy uda nam się przekazać odbiorcy w świecie wirtualnym. Będziemy musieli jednak pamiętać, że wszystko ma swoje plusy i minusy. Hakerzy czekają na dostanie dostępu do Twojego konta bankowego praktycznie codziennie (poznaj AlterWEB). Wiadomym jest, że nie konkretna osoba jest ich celem, jednakże starają się oni wykraść jak najwięcej kluczowych danych. Mnóstwo przeglądarek proponuje nam mechaniczne rejestrowanie haseł. Jest to oczywiście wygodne rozwiązanie, jednak nie za każdym razem bezpiecznie. Jeśli wstukamy w wyszukiwarce chrome hasła to będziemy w stanie dowiedzieć się więcej o tym zagadnieniu.

Mamy misję, by wyeliminować wszystkie Twoje wątpliwości oraz dać Ci następne oraz interesujące wątki. Więc istotna treść oczekuje na Ciebie w tym linku.

Nie możemy lekceważyć tego tematu, o ile nie chcemy stracić naszych oszczędności i poufnych danych.


Sprawdź też

Dobry programista pilnie potrzebny

biurko
Napisał: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo jest propozycji pracy dla programistów podobnie jak ich samych, ale nie każdy z nich spełnia wymagania pracodawcy. Odpowiedni programista jest rzetelny, uważny, stara się rozwiązać każdą sprawę jak najlepiej umie, umie kojarzyć przeróżne fakty i w szczególności czerpie satysfakcję z tego, co robi. Generalnie ujmując programista zajmuje się planowaniem i wdrażaniem oprogramowań oraz systemów komputerowych.


Jeżeli masz wolną chwilę to poprzeglądaj materiały na temat rozlicznych zagrożeń w sieci (poznaj bliżej portal AlterWEB). Jeżeli będziesz wiedział na jakie możesz trafić to na pewno będziesz zdecydowanie ostrożniejszy w czasie korzystania z sieci.
22-01-03 09:41:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.