Podręczne a także niedrogie komputery, które zajmą niedużo miejsca na biurku

Jeżeli zastanawiamy się nad najlepszym prezentem dla młodej osoby, dobrze zainteresować się przykładowo sprzętem elektronicznym. Tego typu prezent z pewnością zadowoli młodych użytkowników, jeśli nie wiemy konkretnie co solenizant chciałby otrzymać. W ostatnich czasach sprzedaż smartfonów, tabletów tudzież laptopów szybko wzrosła. Technika idzie ciągle do przodu i tworzone są coraz lepsze produkty. Oglądając katalogi sklepów internetowych z elektroniką odnajdziemy wiele produktów w przeróżnych cenach.

Nettop
Napisał: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Ciekawym rozwiązaniem, które zostało wprowadzone niedawno w sklepach są nettopy. Wpisując w wyszukiwarkę hasło "nettopy asus" odnajdziemy niewielkie urządzenia w formie podręcznych komputerów - polecana www TanioMania.pl. Zajmują one nie dużo przestrzeni i zużywają mniej prądu elektrycznego, co jest przyjazne dla środowiska. Nettopy Intel, nettopy Zotac lub innych producentów służą do wykonywania podstawowych działań na komputerze. Ich ceny rozpoczynają się głównie od 1000 zł, więc jest to nierzadko tańszy produkt, niż na przykład tak samo funkcjonalne laptopy.

Nettopy można wykorzystać w mieszkaniu, kiedy nie mamy zbyt dużego biurka a także ważna dla nas jest jak największa oszczędność miejsca. Tego rodzaju nieduży komputer możemy też umieścić w salonie, niektóre z nich mają w zestawie pilot do sterowania, jeśli sprzęt połączymy z ekranem telewizora. Jest to więc wspaniały podarunek dla osoby, która potrzebuje urządzenia czasami tudzież do podstawowych operacji, jak przeglądanie stron w sieci, zdjęć lub dokumentacji. Wchodząc do sklepu New Balance czy też innych znajdujących się w galeriach handlowych można zobaczyć nettopy do obsługi kas - wejdź na www i sprawdź więcej. Idealnie radzą sobie z oprogramowaniem do obsługi klientów, przydają się także w firmie, kiedy chcemy zakupić niedrogi, ale funkcjonalny sprzęt dla zatrudnionych.

Sprawdź też

Są ludzie, którzy chętnie nam pomogą

laptop
Napisał: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy nasz komputer zaprzestaje działać tak jak powinien, to zazwyczaj stajemy przed dylematem, czy go naprawiać czy jednak kupić nowy. Idzie o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przywiązani do własnego sprzętu, iż trudno nam się z nim rozstać. W dodatku nie rzadko dzieje się tak, iż zepsuje się on całkowicie nieprzewidzianie, a co się z tym wiąże znajdują się na nim istotne dla nas informacje, do których w tym czasie w najmniejszy sposób nie mamy szansy się dobrać.


Szukając nettopów, dobrze jest przedstawić sprzedającemu nasze potrzeby, tak by mógł odpowiednio go dopasować. Takie podręczne i niedrogie urządzenia są świetnym prezentem dla młodej osoby lub dla kogoś kto dopiero uczy się obsługi komputera.
22-10-05 08:17:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.