Podręczne a także niedrogie komputery, które zajmą niedużo miejsca na biurku

Jeżeli zastanawiamy się nad najlepszym prezentem dla młodej osoby, dobrze zainteresować się przykładowo sprzętem elektronicznym. Tego typu prezent z pewnością zadowoli młodych użytkowników, jeśli nie wiemy konkretnie co solenizant chciałby otrzymać. W ostatnich czasach sprzedaż smartfonów, tabletów tudzież laptopów szybko wzrosła. Technika idzie ciągle do przodu i tworzone są coraz lepsze produkty. Oglądając katalogi sklepów internetowych z elektroniką odnajdziemy wiele produktów w przeróżnych cenach.

Nettop
Napisał: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Ciekawym rozwiązaniem, które zostało wprowadzone niedawno w sklepach są nettopy. Wpisując w wyszukiwarkę hasło "nettopy asus" odnajdziemy niewielkie urządzenia w formie podręcznych komputerów - polecana www TanioMania.pl. Zajmują one nie dużo przestrzeni i zużywają mniej prądu elektrycznego, co jest przyjazne dla środowiska. Nettopy Intel, nettopy Zotac lub innych producentów służą do wykonywania podstawowych działań na komputerze. Ich ceny rozpoczynają się głównie od 1000 zł, więc jest to nierzadko tańszy produkt, niż na przykład tak samo funkcjonalne laptopy.

Sprawdź też

Akcesoria projektu Apple

Napisał: Apple.org
Wielu znawców na całym świecie głowi się, z jakiego powodu Apple odniosło tak ogromny sukces. Dużym powodem do zdziwienia jest fakt, że artykuły tej firmy są zwykle o wiele droższe od towarów konkurencji. Mimo to, Apple ma miliony zadeklarowanych wielbicieli, którzy mogą czekać całą noc pod galerią handlową, by nabyć wymarzony towar z srebrnym jabłuszkiem.


Nettopy można wykorzystać w mieszkaniu, kiedy nie mamy zbyt dużego biurka a także ważna dla nas jest jak największa oszczędność miejsca.

Niniejszy tekst wydaje się bardzo zajmujący? Jeśli tak, to zobacz również inne polecane używane laptopy gamingowe treści, gdyż są równie interesujące oraz wciągną Cię całkiem.

Tego rodzaju nieduży komputer możemy też umieścić w salonie, niektóre z nich mają w zestawie pilot do sterowania, jeśli sprzęt połączymy z ekranem telewizora. Jest to więc wspaniały podarunek dla osoby, która potrzebuje urządzenia czasami tudzież do podstawowych operacji, jak przeglądanie stron w sieci, zdjęć lub dokumentacji. Wchodząc do sklepu New Balance czy też innych znajdujących się w galeriach handlowych można zobaczyć nettopy do obsługi kas - wejdź na www i sprawdź więcej. Idealnie radzą sobie z oprogramowaniem do obsługi klientów, przydają się także w firmie, kiedy chcemy zakupić niedrogi, ale funkcjonalny sprzęt dla zatrudnionych.

Szukając nettopów, dobrze jest przedstawić sprzedającemu nasze potrzeby, tak by mógł odpowiednio go dopasować. Takie podręczne i niedrogie urządzenia są świetnym prezentem dla młodej osoby lub dla kogoś kto dopiero uczy się obsługi komputera.
21-05-14 09:29:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.