Każda, nawet najbardziej skomplikowana całość zaczyna się od całego szeregu podzespołów. Należy o tym pamiętać, bo każdy element jest niezwykle ważny

Każda nawet najbardziej kompletna i całościowa rzecz, nie mogłaby działać dobrze bez odpowiednich podzespołów. To raczej oczywistość, z której jednak niewielu zdaje sobie sprawę. Widzi się bowiem całość, a nie odpowiednie elementy. Jednak bez tych „drobnostek” samochód, czy pralka by nie istniała domów także by nie było. Całość to suma mniejszych całości, to samo można powiedzieć o naszym życiu, jak i o naszym ciele. To że opisujemy daną osobę charakterologiczne to dzięki temu, że jesteśmy w stanie widzieć w niej więcej cech.


elektronika
Napisał: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre te cechy stoją w sprzeczności ze sobą, są dodatnie i ujemne, ale to jest logiczne, żebyśmy mogli powiedzieć o człowieku, jako o całości. Nawet, gdy staramy się o pracę, to może w CV nie umieszczamy swoich gorszych stron, ale podczas rozmowy kwalifikacyjnej może takie pytanie padnie. Warto się do tego dobrze przygotować, bo szukanie wad na poczekaniu może sprawić kłopoty.

Naprawdę, nie lubimy dostrzegać u siebie wad, bo mogą one nas przekreślić w oczach innych, a co więcej, nie lubimy sobie psuć humorów. My, jako ludzie mamy bardziej skomplikowany umysł, więc tak samo skomplikowane będą nasze cechy, nasza różnorodność. Z rzeczami jest prościej, gdyż nie mówimy tu o uczuciach i emocjach, jak w przypadku ludzi czy zwierząt. Wiadomo, że możemy powiedzieć, że przywiązaliśmy się do jakiejś rzeczy, jak do drugiego człowieka, bardziej to jednak będzie definiowało nas niż dany przedmiot. A rzeczy i ich części składowe to zupełnie inna sprawa. Programatory, części zamienne, akcesoria, elementy wymienne, to tylko kilka przykładów, które może zdefiniować właśnie to, o czym
elektronika
Napisał: Dave Ruske
Źródło: http://www.flickr.com
mowa - north.pl/czesci-agd/czesci-do-pralek/programatory-do-pralek,g1890.html.


Są to pewne elementy, aby mogła powstac większa całość, tak więc bardzo istotne jest, aby zawsze istniały i zawsze były pod ręką. Co więcej, przez to, że tak wiele jest części do wyboru, tak wielka jest ich różnorodność istotne jest też, by umieć dobrać odpowiednie składowe do większego projektu. To podobnie jak z przepisem kulinarnym, trzeba odpowiednio dobrać składniki, aby pasowało, aby powstało coś smacznego.www.logintrade.pl/e-procurement e-procurementJeśli dobierzemy złe składowe to efekt na pewno nas nie zadowoli.
22-10-12 13:03:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.