Z jakiej przyczyny warto jest zakupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz niewątpliwie cię nie rozczaruje

„Sezon burz” to książka długo oczekiwana przez fanów Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantastycznych. Przenosi nas w tajemniczy świat czarodziejskich intryg, potworów i wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z uwagą. Warto jest jednak dla odmiany zdecydować się na „Sezon burz” audiobook, który umożliwi nam poznać dzieje bohaterów także podczas jazdy autem – lecz przy tym uważajmy, aby ostrożnie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli spokojnie dokończyć słuchanie w domu. Dlaczego dobrze jest zakupić tego audiobooka?
audiobooki 2015
Napisał: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim z powodu fabuły, która z pewnością cię pochłonie i możesz jej słuchać wszędzie tam, gdzie posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz nawet położyć się na łóżku i totalnie wejść w niezwykły świat, wyobrażając sobie każdą scenę oraz słuchając głosów płynących z głośnika. Drugim plusem audiobooka Sapkowskiego jest znakomita obsada aktorska, która rewelacyjnie pokazuje panujący w książce klimat – słuchanie niniejszego audiobooka będzie dla ciebie wyjątkową przyjemnością. W przygotowaniu prezentowanego tytułu wzięły udział aż 84 osoby, które postarały się, aby odzwierciedlić wymagania osób, które niecierpliwie na nią oczekiwały. Nie można też zapomnieć o wyjątkowej muzyce i efektach dźwiękowych, które przyprawiają o dreszcze, przez co jeszcze wzmagają przeżywane emocje. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na kawałki, aby stopniować sobie przyjemność dzień po dniu i wprost oczekiwać z tęsknotą na kolejny moment, gdy ponownie będziemy mogli wejść w świat stworzony przez Sapkowskiego. Jeśli chcesz sprawdzić nagranie zanim
audiobooki i słuchowiska
Napisał: SITS Girls
Źródło: http://www.flickr.com
kupisz pełną wersję audiobooka, możesz wyszukać fragmenty na stronach internetowych sklepów oraz zapoznać się z jednym z nich, aby przekonać się, iż będzie to dobry zakup. Sezon Burz (Wiedźmin) to bez wątpienia godna uwagi pozycja, szczególnie dla fanów powieści science fiction. Warto jest zakupić ją w formie audiobooka, by jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii i móc być jej częścią, jakbyśmy naprawdę przenieśli się w tamtą rzeczywistość. Na pewno nie będziemy rozczarowani, gdyż wspaniali aktorzy pokazali maksimum swoich umiejętności, aby zadowolić każdego uwielbiającego powieści Sapkowskiego słuchacza.


Sprawdź też

Pozwól, żeby Twój PC był ciekawą rozrywką

dziecko grające na kinekcie
Napisał: homard.net
Źródło: http://www.flickr.com
PC stał się dla każdego z nas urządzeniem pomocnym w pracy lub narzędziem do surfowania po Internecie. Wielu użytkowników nie używa każdej dostępnej opcji które udostępnia użytkownikowi ten sprzęt. Dzięki niemu posiadamy opcję spędzania w ciekawy sposób naszego czasu, uzyskiwania nowych zręczności. Wszystkie te aspekty osiągamy grając w gry. Wbrew pozorom gry są dobredla wszystkich osób – dla młodych ludzi także, jednak o dobrej tematyce. Gry wzmacniają ogólną fantazję oraz kreatywność.
22-11-13 07:59:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.