Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń robią skomplikowane akrobacje, pragnie żeby ich wyczyny były nagrywane. Nie zawsze jest ewentualność, by robiły to osoby trzecie, zwłaszcza kiedy pojedzie się na rowerze, dlatego takim osobom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, lekka, a równocześnie oferująca szansę zapisywania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie staje się nie tylko świetną pamiątką, ale również czymś, czym pragniemy się dzielić w szerszym gronie.
Sprzęt z GoPro
Napisał: Josh Larios
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki specjalnym uchwytom, możemy ją mieć przypiętą do kasku, do kierownicy roweru, ale także do gogli, więc będziemy mogli w niej nagrać dosłownie wszystko. Co więcej ma ona odpowiednią obudowę ochronną, którą w razie potrzeby będziemy mogli założyć, aby móc nurkować na głębokość 5 metrów.

Myślisz, że ten artykuł jest warty zainteresowania? Jeżeli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię również ta rekomendowana oferta, ponieważ odnosi się do podobnej tematyki.

Taka obudowa jest również osłoną przed uszkodzeniami spowodowanymi spuszczeniem kamery, i przed pyłem, więc warto ją trzymać pod ręką. Ciekawy przykład: polecane sony hdr-as100.

Gopro Hero 4 Silver oferowana jest z ekranem dotykowym

Sprawdź też

Główne opcje cyfrowej kamery GoPro3

Jazda wyczynowa na rowerze
Napisał: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomicie sprawdzające się w opinii profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to innowacyjna propozycja producenta. Szczególnie wydajna oferta daje znakomite możliwości.


Jeżeli szukamy kamery, która pozwoli nam na robienie znacznych zanurzeń, jakie zazwyczaj są robione w czasie nurkowania, to warto sprawdzić, co interesującego może nam zaproponować kamera Gopro Hero 4 Silver. Niewielka, świetnie zakładana właściwie do każdej powierzchni, mająca ekran dotykowy i jednocześnie zezwalająca na nurkowanie do głębokości 40 metrów, z pewnością jest marzeniem każdego płetwonurka, który chce uwiecznić obrazy, które on może w danej chwili podziwiać. Dodatkowo kamera ta zezwala na zaznaczanie kluczowych chwil podczas nagrywania, przez co prościej nam będzie do nich powrócić w czasie obrabiania nagrania. Więcej ciekawych informacji odnajdziesz w tym miejscu: bezawaryjne gopro hero 4 silver.


Porównajmy różnorakie propozycje

gopro hero
Napisał: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od tego, w jakich momentach zazwyczaj będziemy korzystali z naszej kamery, niezbędne będą nam różne jej możliwości. Przez to tak ważne jest to, aby uważnie obejrzeć wszelkie możliwości, przyrównać funkcje różnorakich kamer, ponieważ tylko wtedy będziemy mogli wybrać tą najlepszą dla siebie. A trzeba to zrobić, bo cenowo kształtują się one podobnie.
21-10-21 08:13:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.