Jakie wykorzystanie w domku może mieć parownica?

Parownica działa podobnie niczym szybkowar – narzędzie wyekwipowane jest w zbiornik na wodę, jaka doprowadzana jest w parę minut do stanu wrzenia.


Pojemnik nie powinien napełniany być po brzegi, aby para nie była nadto wilgotna, co mogłoby powodować zbytnie namoczenie czyszczonej powierzchni.


sklep - obrazeczek
Napisał: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com


Para jest jednym z najbardziej higienicznych i skutecznych czyszczących środków – z łatwością usuwa każdy typ zanieczyszczeń, penetrując całą czyszczoną powierzchnię. Usuwa brud nawet ze luk czy też porów materiału. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, na której się znajduje, co wywołuje, iż bez trudu odchodzi. Czyszczenie realizujemy błyskawicznie, efektywnie, bez detergentów oraz obawy przed porysowaniem jakiejkolwiek powierzchni. Parownica posiada dużo użyć, trzeba jedynie wyselekcjonować należyty model przyrządu zaopatrzony w funkcjonalne końcówki, tak zwane dysze. Parownicą można tak naprawdę oczyścić wszystko, przeprowadzając w domu porządki.


Sprawdź też

Zakupy online – znakomity sposób na szybkie zakupy właściwie każdej możliwej rzeczy.

Wymiana opon
Napisał: iStock
Źródło: iStock
Postęp gospodarczy, finansowy i technologiczny przyczynił się do rozkwitu wielu dziedzin, które mają istotny wpływ na życie jednostki. Szczególnie uległy one usprawnieniu i ulepszeniu, dzięki czemu wiele zadań wykonywanych przez jednostkę zarówno w domu jak i w pracy stały się bardziej produktywne oraz efektywne.


widok jeziora23


Parownice są to przyrządy umożliwiające higieniczne i wydajne czyszczenie bez zastosowania chemicznych środków. Jeśli posiadamy tego rodzaju narzędzie oraz właściwe akcesoria do parownic wykorzystać je możemy do wielu powszednich działań takich jak przykładowo mycie posadzek, okien, czy również mycia ekwipunku w kuchni.


To jednak nie wszystkie opcje, bowiem parownicy w zestawieniu ze specjalnie przygotowaną parową deską oraz parowym żelazkiem możemy użyć do prasowania ubranek, a w robotach remontowych wykorzystać ją możemy na przykład do zdejmowania tapety ze ścian, stosując do tego celu celowo zaprojektowanego zdzieracza do tapet.
22-11-29 09:12:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.