Jakie wykorzystanie w domku może mieć parownica?

Parownica działa podobnie niczym szybkowar – narzędzie wyekwipowane jest w zbiornik na wodę, jaka doprowadzana jest w parę minut do stanu wrzenia.


Pojemnik nie powinien napełniany być po brzegi, aby para nie była nadto wilgotna, co mogłoby powodować zbytnie namoczenie czyszczonej powierzchni.


sklep - obrazeczek
Napisał: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com


Para jest jednym z najbardziej higienicznych i skutecznych czyszczących środków – z łatwością usuwa każdy typ zanieczyszczeń, penetrując całą czyszczoną powierzchnię. Usuwa brud nawet ze luk czy też porów materiału. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, na której się znajduje, co wywołuje, iż bez trudu odchodzi. Czyszczenie realizujemy błyskawicznie, efektywnie, bez detergentów oraz obawy przed porysowaniem jakiejkolwiek powierzchni. Parownica posiada dużo użyć, trzeba jedynie wyselekcjonować należyty model przyrządu zaopatrzony w funkcjonalne końcówki, tak zwane dysze. Parownicą można tak naprawdę oczyścić wszystko, przeprowadzając w domu porządki.


Sprawdź też

Na jakie pomysły stawiają dzisiaj najbardziej znani producenci komputerów

laptop
Napisał: whity
Źródło: http://www.flickr.com
Komputery już od ładnych paręnastu lat nie kojarzą się mieszkańcom naszego kraju z towarem luksusowym. Notebooki czy tablety to sprzęty, z których korzystamy praktycznie codziennie, a posiadanie takich elektronicznych maszyn jest prawie obowiązkiem. Zarówno rolnicy prowadzący niewielkie gospodarstwo, jak i dwudziestoletni studenci pierwszego roku medycyny muszą mieć zapewniony dostęp do chociażby najprostszego komputera - w końcu nie każdy konsument zarabia fortunę, o czym oczywiście mają pamiętać producenci, jeśli chcą, by wytwarzany przez nich sprzęt dosyć szybko znajdował nowych posiadaczy.


widok jeziora23


Parownice są to przyrządy umożliwiające higieniczne i wydajne czyszczenie bez zastosowania chemicznych środków. Jeśli posiadamy tego rodzaju narzędzie oraz właściwe akcesoria do parownic wykorzystać je możemy do wielu powszednich działań takich jak przykładowo mycie posadzek, okien, czy również mycia ekwipunku w kuchni.


To jednak nie wszystkie opcje, bowiem parownicy w zestawieniu ze specjalnie przygotowaną parową deską oraz parowym żelazkiem możemy użyć do prasowania ubranek, a w robotach remontowych wykorzystać ją możemy na przykład do zdejmowania tapety ze ścian, stosując do tego celu celowo zaprojektowanego zdzieracza do tapet.
22-11-29 09:12:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.