W obecnych czasach prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest prostsze niż dawniej - wszystko dzięki komputerom i różnym systemom archiwizacyjnym

Jeśli popatrzymy na prowadzenie firm obecnie i jeszcze 50 lat wstecz, to dostrzeżemy ogromną różnicę. Dawniej wszystko było robione przy użyciu tony papieru oraz nadawanych faksów.


instalacja
Napisał: Andrew Bone
Źródło: http://www.flickr.com


komputery
Napisał: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com


W obecnych czasach wszystko trzymamy już na komputerach. Znacznie ułatwia to pracę.


produkcja
Napisał: Nicholas Eckhart
Źródło: http://www.flickr.com


Jeśli mamy przedsiębiorstwo, to jesteśmy świadomi tego, ile różnych informacji musimy przechowywać. Całą bazę klientów, która niejednokrotnie liczy sobie kilka tysięcy nazwy, czy wszelkie faktury. Na szczęście, dziś można już to przechowywać w laptopie. W naszym kraju funkcjonuje już elektroniczny obieg faktur i jest zatwierdzony przez Urząd Skarbowy. Trochę to trwało, zanim urząd ten dostrzegł XXI wiek, ale teraz działa to już dość sprawnie. By nie trzymać w ciężkich segregatorach przeróżnych papierów, możemy kupić elektroniczne archiwum dokumentów. firmy, które zakładają oraz obsługują te programy, są fachowcami w swojej dziedzinie. Gdy ich zatrudnimy, to skopiują dla nas wszelkie stare dokumenty i faktury. Dzięki temu będziemy mieli porządek. Jeżeli podpiszemy z nimi stałą współpracę, to będą regularnie wprowadzać dane do archiwum. Dzięki wyszukiwarce bez problemu znajdziemy potrzebny szefowi dokument w kilka sekund.


Sprawdź też

Nie koniecznie teraz trzeba posiadać fachowców w firmie

sii, serwery, outsourcing it
Źródło: http://pl.sii.eu/pl/
Jeszcze naprawdę niedawno działo się tak, że wszystkich ekspertów, jakich wykorzystywała nasza firma, trzeba było mieć w jej siedzibie. Jednak dzisiaj powolutku odchodzi się od tego, zazwyczaj korzysta się z możliwości zewnętrznych zakładów. Jest to o tyle fajne, że płacimy im jedynie wtenczas, jeśli wykorzystujemy z ich usług, no i pewnie że nie musimy dla nich przygotowywać stanowiska pracy, co też dużo kosztuje.


Będziemy w stanie wyszukiwać nie tylko według dat, ale również nazwy firmy czy kwoty. Istnieje też możliwość zaznaczenia, którzy klienci spóźniają się z płaceniem faktur czy do tej pory którejś nie uregulowali.
19-05-31 10:06:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.