Jak sprawić sobie dużo taniej konsolę?

Bardzo często chcielibyśmy wreszcie dorobić się konsoli, ale po prostu nie mamy okazji spełnić własnego marzenia. Powód? Cóż, oczywiście kasa! Np. playstation jest rewelacyjną maszyną, lecz to spory wydatek finansowy. Co w takim razie robić, jeżeli chcemy jednak mimo wszystko kupić konsolę? Cóż, doskonałym rozwiązaniem jest to by interesującej nas konsoli szukać przez Internet. To niemała oszczędność.
konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli odpowiednio się porozglądamy, zapewne natrafimy na taką konsolę, która choć faktycznie nie pierwszej młodości, to jednakże w zasadzie naprawdę nic jej nie brakuje. Myślisz, że chociażby bf 3 na używanej konsoli będą gorsze?

W zasadzie na spokojnie będziesz miał możliwość grać! Odnośnie tego nie mam większych wątpliwości. Choć powinieneś nieco się rozejrzeć, znaleźć tę konsolę, która jest OK, w każdym calu. To tak naprawdę nic mocno problematycznego. Weźmy choćby pod uwagę aukcje internetowe. Są kapitalną alternatywą dla poszukujących oszczędności...

Sprawdź też

News'y dla miłośników elektronicznej zabawy

zestaw playstation i gry
Napisał: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma raczej niczego zbytnio dziwnego w tym, że szeroko rozumiana elektroniczna zabawa jest branżą która od długiego już czas przechodzi przez niezwykle dynamiczny rozwój. W końcu na całym świecie można znaleźć bardzo szerokie grono miłośników owych rzeczy, więc to, że cały czas pojawiają się tu coraz to nowsze rozwiązania jest w zupełności zrozumiałe. Bez wątpienia warto zatem zainteresować się trochę bardziej wszystkimi takimi rzeczami, bowiem charakteryzują się one w chwili obecnej tak ogromnym zróżnicowaniem, że praktycznie każdy z nas znajdzie wśród nich coś, co zapewni mu mnóstwo doskonałej zabawy.


Trudno w jednoznaczny sposób powiedzieć co zrobić, aby np. trafić na taką konsolę xbox, która charakteryzuje się ceną do zaakceptowania, ale także odpowiednim stanem. Cóż, rozejrzyjmy się, a pewnie natrafimy na takie konsole, które spełnią wszystkie nasze wymagania. Przecież mamy XXI wiek, każdego dnia ktoś kupuje na aukcjach używane konsole. Nie jesteśmy pierwszymi osobnikami, którzy decydują się na kupno używanej konsoli. Wydaje się, że temat zakupu konsoli został najzupełniej wyczerpany. Ciężko coś w tym momencie jeszcze napisać.
karta pamięci do playstatnion
Napisał: Rukia13
Źródło: http://www.flickr.com

Warto również mieć na uwadze, że w sumie gry na konsole nie są drogie. Przynajmniej relatywnie. W końcu również mamy okazję zakupić najróżniejsze gry drogą internetową. Należy otwarcie rzec, że jeśli w umiejętny sposób podejdziemy do tematu szukania gier konsolowych, spokojnie skompletujemy swoją kolekcję. Akurat co do tego także ciężko miewać jakieś wątpliwości. A więc już podsumowując, ta osoba, która poszukuje konsoli za rozsądne pieniądze, generalnie ze wszystkim sobie poradzi. I to całkiem pozytywna wiadomość, w końcu zależy nam na tym, aby bawić się za niewielkie pieniądze...

Napisał: Arek
20-12-03 07:24:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.