Używanie dobrego odkurzacza toe praktyczne wyjście

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić porządkowanie bez zastosowania elektroluksu, zwłaszcza czyszczenie dywanów i wykładzin.


Przy zakupie tego urządzenia powinno się dogłębnie przemyśleć jego parametry.
W elektroluksie niezwykle znacząca jest siła ssania. Taka moc definiuje siłę, z którą są zasysane zanieczyszczenia i to oczywiście ona zaświadcza o skuteczności sprzętu. Jeśli w budynku nie ma najmłodszych, ani zwierzaków, wystarczy siła ssania 300-350 W. Zaś jeżeli zamieszkujemy ze zwierzakami, lub domownicy są wrażliwi na kurz i pyłki, sprawdzi się narzędzie o wyższej mocy. Najlepszym rozstrzygnięciem jest kupno odkurzacza o korygowanej siły ssania, albowiem każde podłoże potrzebuje innej siły ssania.


etui
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com


Użytecznym wyjściem jest rura do odkurzacza teleskopowa, czyli o korygowanej długości, którą wolno dostosować do wzrostu sprzątającej postaci.

Jeśli intrygują Cię zaprezentowane treści, to kliknij w widoczny link. Tam jest darmowy dostęp (http://rfid.zone/rfid-w-logistyce/) do bardziej dokładnych wiadomości powiązanych z tym tematem.

Mniejsze znaczenie ma natomiast półprodukt, z jakiego rura została wykonana, należałoby jedynie pamiętać, że plastykowe są lżejsze od metalowych.


Osiągalne w punktach odkurzacze są zaopatrzone w podstawowe zestawy dodatków, szczotkę wszechstronną z przełącznikiem, szczotkę do parkietów, do tapicerki, także do czyszczenia ciężko dostępnych zakątków.


dyski przenośne
Napisał: Pure Energy


rura do odkurzacza
Napisał: Reg Natarajan
Źródło: http://www.flickr.com


Bardzo istotne w każdym elektroluksie są filtry. Te zlokalizowane przed pojemnikiem na kurz mają za zadanie ochraniać napęd, zaś wylotowe filtrują wylatujące powietrze.
Powinno się zadbać o filtry, gdyż od nich jest zależna czystość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu.


Odkurzacze wielozadaniowe są niezwykle często wybierane przez kupujących. Określane są jako wielofunkcyjne, bowiem dodatkowo mogą zbierać ciecze, prać dywany i tapicerkę, myć posadzki, bądź okna.
22-11-10 08:00:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.