Współczesne rozwiązania telekomunikacyjne szansą na zredukowanie kosztów i zwiększenie wydajności przedsiębiorstw

Innowacyjność w biznesie a równolegle uporczywe szukanie możliwości obniżki wydatków to ostatnimi czasy najbardziej popularny temat, kiedy idzie nam się zmierzyć z gospodarczym kryzysem.
Poziom rozwoju przedsiębiorstw mierzony jest nie jedynie liczbą stosowanych technologicznych innowacji, lecz również umiejętnościami wykorzystania ich do podwyższenia wydajności pracowników przy równoległym cięciu wydatków. Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga codziennego wykonywania wielu połączeń telefonicznych. Sprzedawane przez sklepy z elektroniką centrale Panasonic pracują na podobnej zasadzie jak projektowanie aplikacji mobilnych do prowadzenia darmowych rozmów głosowych w sieci, jednak rozwiązanie te charakteryzuje się o wiele lepsza jakością połączeń. Stwarzają one możliwości współpracy z komputerami w firmie bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych serwerów, dzięki zintegrowanemu modułowi ujednoliconej komunikacji. Pozwala to wyeliminować potrzebę wykorzystywania zewnętrznego serwera, co znacznie redukuje czas instalacji a również redukuje koszta samego sprzętu.


rozwiązanie
Napisał: Turistrada.pl


kobieta korzysta z konta internetowego
Napisał: Helen Penjam
Źródło: http://www.flickr.com


Współczesne centrale Panasonic umożliwiają komunikację z popularnymi aplikacjami biurowymi, pozwala to pracownikom wygodniej i szybciej komunikować się przy pomocy wybranej aplikacji, a także stwarza możliwości spożytkowania znanych programów w jednym programie. Ponadto każdy użytkownik może na swym komputerze skonfigurować wizualną pocztę głosową.
Centrala telefoniczna to już nie jedynie skrzynka ze zwojem kabli, są to właściwie skonfigurowane aplikacje, jakie zapewniają pakiety możliwości dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej firmy.
22-07-09 07:52:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.