Najlepsza reklama typu outdoor

Reklama na monitorze ledowym pozwoli nam wyróżnić firmę oraz jej propozycję spośród wielu innych, dzięki ciekawej a także żywej formie pokazów jak też znakomitym umiejscowieniom ekranów LED, przyciągających wzrok ogromnej liczby potencjalnych konsumentów. Dzięki wielkim monitorom jesteśmy w stanie przesłać szereg wiadomości bądź też ofert w niespotykany dotąd sposób.

Przewaga telebimu nad banerem jest znaczna. Z badań wynika, iż reklama emitowana na telebimie jest trzecią co do skuteczności formą promocji z dziś istniejących na rynku (zaraz po rekomendacji oraz reklamie w telewizji ). Zarazem jest to najbardziej skuteczna postać reklamy typu outdoor (kliknij tutaj). Reklamę na banerze spostrzega blisko 2-5% przechodniów. Reklamę wyświetlaną na telebimie widzi zaś od 75 do 90% osób, zatem poszczególny telebim pracuje niczym 8 do 15 klasycznych bilbordów.

Współczesne telebimy są najwyższej klasy urządzeniami, służącymi do emitowania danych (przeważnie promocyjnych) znacznemu gronu adresatów. Jest to jedyna jak dotąd technika, która pozwala na emitowanie obrazu dużej jakości oraz doskonałej widoczności dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED.

Kliknij zamieszczony poniżej (http://www.systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-wielkopolskie/) odsyłacz przenoszący do innego tego rodzaju studium - ono bez dwóch zdań również okaże się dla Ciebie emocjonujące!

Jedynie ta technologia pozwala pokonać promieniowanie słoneczne, co czyni telebimy świetnie dostrzegalnymi w dziennym świetle.

Telebimy dają niczym nie ograniczone opcje przestrzenne, przy czym nie wymagają ponoszenia dużych kosztów druku, pozwalają na dowolne prezentacje oraz projekcje filmów. W porównaniu do nieruchomych nośników reklamy outdoorowej (banery, tablice , bilbordy) telebimy LED
telebim reklamowy
Napisał: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
przez swą ruchomą odmianę przekazu informacji posiadają zdecydowanie większą efektywność.


Sprawdź też

Jakim sposobem odnaleźć optymalnego dostawcę internetu?

strona internetowa
Napisał: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Internet to w większości przypadków niezbędne narzędzie do poznawania informacji czy nawet podtrzymywania kontaktu ze znajomymi. W dzisiejszych czasach niezwykle wiele rzeczy załatwiamy właśnie poprzez internet - robienie zakupów, dokonywanie płatności lub też szukanie pracy bardzo często ma miejsce właśnie w sieci. Dla większości z nas niewykonalne byłoby wręcz obecnie pozbycie się nieograniczonego dostępu do sieci. Ale żeby internet był bezproblemowy i bardzo szybki, powinniśmy wybrać odpowiedniego jego dostawcę.

Jeszcze jednym atutem reklamy na telebimach ledowych jest sposobność komunikowania przechodniów na bieżąco o najświeższych promocjach, obniżkach cen czy też wyprzedażach wskutek opcji szybkiej zmiany przekazu a także aktualizacji informacji w czasie rzeczywistym - więcej szczegółów. Podobnej możliwości nie mieć nie będziemy reklamując nasz produkt za pomocą tradycyjnego bilbordu.

Ekrany LED charakteryzują się wysoką solidnością na zmienne warunki pogodowe przy zachowaniu świetnej jakości emitowanego komunikatu reklamowego. Rezultaty testów nad skutecznością promocji na telebimach potwierdzają intratność inwestycji w tą odmianę reklamy.
22-01-04 07:41:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.