Bank głosów pozwoli ci zaprowadzić udogodnienia, zarówno na linii telefonicznej, jak też w siedzibie przedsiębiorstwa.

Dobre powitanie w centrali telefonicznej okazuje się naprawdę ważne, bowiem jest wyrazem kultury względem kontaktujących się klientów, jak także pozwala przekazać różne kluczowe wiadomości oraz wskazówki. Kiedy zatem nie chce się, by telefonujących witał pusty sygnał telefoniczny, należy zainwestować w projekt unikalnego powitania. Będzie to bez wątpienia udaną inwestycją.


Pragniesz powitać interesantów? Stwórz odpowiedni komunikat!


Za pomocą testu emitowanego z centrali telefonicznej można przekazywać dzwoniącym wiele ważnych informacji. Jeśli telefonują poza czasem pracy przedsiębiorstwa, usłyszą, w jakich godzinach można zastać na miejscu pracowników. Komunikat nagrany na centrali telefonicznej potrafi też kierować dzwoniących, z jakim numerem wewnętrznym się kontaktować w celu najszybszego załatwienia swoich spraw. To wielkie ułatwienie i oszczędność czasu, tak samo dla dzwoniących, jak także dla pracowników zakładu. Projekt indywidualnego nagrania stworzonego na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa bywa dobrą inwestycją, bowiem podnosi jej rangę oraz sprawia, że lepiej prezentuje się ona w oczach kontrahentów.
Emisja radiowa
Napisał: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com


Ale jak zdobyć podobne nagranie?

Doskonałą alternatywą dla osób, które chcą zaprojektować swoje nagranie telefoniczne bywa bank głosów. To katalog głosów lektorów o przeróżnym charakterze, zarówno kobiecych jak także męskich. W związku z tym każdy ma szansę wybrać zabarwienie oraz tembr głosu, jakie wzbudzą zainteresowanie, jak też według niego optymalnie będą pasować do obrazu przedsiębiorstwa. Później należy dobrze pomyśleć, jakie informacje będą istotne dla dzwoniących, żeby nie ominąć kluczowych szczegółów.


Miłe urozmaicenie


Innym ciekawym urozmaiceniem, które można wprowadzić w swej firmie, okazują się jingle radiowe - poznaj najnowsze jingle puszczane w radio . Niedługie muzyczne utwory można emitować w marketach, lokalach gastronomicznych, jak również w biurach firm.

Niezbędny jest Ci kompleksowy tekst (http://www.sigma-chelm.pl/prawo-jazdy-kat-c/) na ten temat? Wystarczy, że naciśniesz na poniższy link i na nowej stronie znajdziesz wszystkie szczegółowe wiadomości.

Jingle mogą zapowiadać emisję spotów reklamowych lub przemówień z ważnymi informacjami. W internecie można odnaleźć rozległy wybór udostępnionych utworów, lub zlecić skomponowanie swojej muzyki.
22-01-06 07:49:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.