Najciekawsze prezenty na osiemnaste urodziny

Każdy, młody człowiek z utęsknieniem oczekuje na dzień swoich 18 urodzin. Wtenczas staje się dorosłą osobą, która sama może o sobie decydować, może legalnie kupić w sklepie produkty, które do tej pory zarezerwowane były dla jednostki dorosłej.


prezent na 18 urodziny
Napisał: John Carkeet
Źródło: http://www.flickr.com


Udajesz się na przyjęcie do takiego solenizanta? Zatroszcz się o ciekawy upominek.


wokalista


Sprawdź też

Jak sprawić sobie dużo taniej konsolę?

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często chcielibyśmy wreszcie móc grać na konsoli, ale najzwyczajniej nie mamy możliwości spełnić swojego celu. Powód? Cóż, oczywiście kasa! Na przykład playstation jest rewelacyjną maszyną, lecz to niemały wydatek finansowy. Co w takim razie robić, jeśli chcielibyśmy jednak mimo wszystko sprawić konsolę? Cóż, bardzo dobrym rozwiązaniem jest to by konsoli, która nas interesuje poszukiwać przez Internet. To duża oszczędność.


Współcześnie, w wielu sklepach, stacjonarnych oraz internetowych, możemy znaleźć ekstremalne prezenty ekstremalny pomysł na prezent. Producenci prześcigają się w ciekawych pomysłach, już nic nikogo nie dziwi. Jednak jeśli chcesz być na prawdę kreatywny, zatroszcz się o to, żeby prezent na 18 urodziny był nie tylko ciekawy, ale również praktyczny. Gdyż solenizant z pewnością dostanie masę upominków, które nie mają żadnego zastosowania. W tym wypadku warto zorientować się w gustach jubilata.

Jeżeli będzie to nasza koleżanka z klasy, możemy podarować jej ciekawy komplet bielizny, lub po prostu bon do sklepu z ciuchami na konkretną kwotę. W przypadku mężczyzn, często możemy pozwolić sobie na mocniej ekstremalne prezenty. W praktycznie każdej galerii handlowej znajdziemy salon z interesującymi gadżetami dla mężczyzn, w każdej kwocie. Może to być dron, na który złożysz się z resztą znajomych, lub zegarek podłączony do komórki. Pamiętajmy tylko, aby ten prezent na 18 urodziny trafił w gust obdarowywanej osoby a nie darczyńcy prezent na osiemnastkę. Toteż, po prostu powinniśmy unikać upominków które osobiście chcielibyśmy dostać, koncentrując się na guście solenizanta.


Okres liceum to czas, kiedy praktycznie co rusz udajemy się na osiemnaste urodziny do kolegi z klasy.


Jest to najlepsza okazja do wykazania swojej kreatywności w wyborze prezentów. Na szczęście, w obecnych czasach znajdziemy pełno ciekawych upominków na tą ewentualność, nie tylko w sklepach lokalnych, ale również w Internetowych.
19-02-04 12:36:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.