W co dobrze jest zagrać w wolnym czasie na ps?

Pierwszą grą, wymyśloną jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tamtej pory wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty tworzenia części gier ocenia się na wiele milionów dolarów. Znaczny udział w tym ogromnym rynku mają gry produkowane na konsole – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu stworzono nową generację konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w rynku gier.
grający w grę na playstation
Napisał: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Największe hity Ostatnimi czasy największy triumf odniosła kolejna odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W grze tej gracz występuje w roli przestępcy który popadł w ogromne długi. Żeby je zwrócić, musi napadać na banki i inne instytucje. Seria gier o tym tytule słynie ze specyficznego poczucia humoru, gra ta wywoływała również spore kontrowersje ze względu na swoją brutalność. Równie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tu znajdziesz więcej informacji: na temat call of duty). Jest to gra akcji gdzie użytkownik wchodzi w rolę żołnierza i ma do wykonania wiele niebezpiecznych zadań. Jest to następna część widowiskowej serii Call Of Duty, którą gracze cenią za niezwykle ciekawą rozgrywkę za pośrednictwem sieci. Jakiś czas wcześniej ukazała się kolejna odsłona największego rywala Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to również gra akcji, której dotychczasowe części zasłynęły z bardzo rozbudowanego trybu rozgrywki sieciowej. Tym razem producent zapowiada, że rozgrywka będzie miała jeszcze bardziej taktyczny charakter. Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie.

Inne warte uwagi tytuły Polska również jest słynna na międzynarodowym rynku gier na konsole. Najbardziej znanym tytułem jest gra Wiedźmin, przygotowana w oparciu o serię książek Andrzeja Sapkowskiego. Polscy producenci pracują obecnie nad kolejną częścią serii, która jest kontynuacją akcji zaprezentowanej w książkach o wiedźminie Geralcie. W 2013 roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najpopularniejszych tytułów w ostatnim czasie.


Sprawdź też

Na całe szczęście gierki nie muszą być aż tak drogie!

PlayStation4
Napisał: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Internauta według to którego w każdym przypadku gry na konsole należą do drogich w sumie powinien bez zwlekania odmienić swoje rozumowanie! Przecież fakty są takie, że jeśli tylko troszkę się postaramy, z pewnością natrafimy na te gry, które mogą sprawić wiele frajdy, lecz jednocześnie nie będą znowu bardzo drogie.

Jest to gra w której użytkownik wciela się w bohatera ratującego wirtualną rzeczywistość przed złem. Ten rodzaj gier został nazwany hack&slash z uwagi na znaczne ilości uśmiercanych przez gracza postaci. Jest to jedna z najdroższych gier dostępnych na rynku, ilość sprzedanych egzemplarzy pokazuje jednak, że jest to tytuł posiadający szeroką rzeszę zagorzałych fanów.
13-12-04 15:13:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.