W co dobrze jest zagrać w wolnym czasie na ps?

Pierwszą grą, wymyśloną jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tamtej pory wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty tworzenia części gier ocenia się na wiele milionów dolarów. Znaczny udział w tym ogromnym rynku mają gry produkowane na konsole – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu stworzono nową generację konsol, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w rynku gier.
grający w grę na playstation
Napisał: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Największe hity Ostatnimi czasy największy triumf odniosła kolejna odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W grze tej gracz występuje w roli przestępcy który popadł w ogromne długi. Żeby je zwrócić, musi napadać na banki i inne instytucje. Seria gier o tym tytule słynie ze specyficznego poczucia humoru, gra ta wywoływała również spore kontrowersje ze względu na swoją brutalność. Równie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tu znajdziesz więcej informacji: na temat call of duty). Jest to gra akcji gdzie użytkownik wchodzi w rolę żołnierza i ma do wykonania wiele niebezpiecznych zadań. Jest to następna część widowiskowej serii Call Of Duty, którą gracze cenią za niezwykle ciekawą rozgrywkę za pośrednictwem sieci. Jakiś czas wcześniej ukazała się kolejna odsłona największego rywala Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to również gra akcji, której dotychczasowe części zasłynęły z bardzo rozbudowanego trybu rozgrywki sieciowej. Tym razem producent zapowiada, że rozgrywka będzie miała jeszcze bardziej taktyczny charakter.

Czy chcesz zdobyć świeże informacje na omawiany temat? Jeżeli tak, to sprawdź, jakiego typu komunikaty ma solidna witryna (http://notowaniagpw.pl/analiza-spolek/), niewątpliwie też Cię zafascynują.

Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie.

Inne warte uwagi tytuły Polska również jest słynna na międzynarodowym rynku gier na konsole. Najbardziej znanym tytułem jest gra Wiedźmin, przygotowana w oparciu o serię książek Andrzeja Sapkowskiego. Polscy producenci pracują obecnie nad kolejną częścią serii, która jest kontynuacją akcji zaprezentowanej w książkach o wiedźminie Geralcie. W 2013 roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najpopularniejszych tytułów w ostatnim czasie.


Sprawdź też

Call of Duty oraz Battlefield jako najpopularniejsze gry komputerowe na rynku

xbox i playstation na targach
Napisał: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu producentów gier do dnia dzisiejszego nie zdołało odkryć tajemnicy, która stoi za tak sporym zainteresowaniem na rynku najnowocześniejszymi technologiami w seriach gier komputerowych. Nowoczesna wersja gry Call of Duty to rozrywka na rewelacyjnym poziomie, o czym miało już szansę przekonać się wielu zapalonych graczy. Nie jedynie eksperci cenią sobie rewelacyjnie przygotowaną grafikę, o jaką ciągle dba w najwyższym stopniu producent, lecz też amatorzy ochoczo sięgają po nowe serie preferowanych gier.

Jest to gra w której użytkownik wciela się w bohatera ratującego wirtualną rzeczywistość przed złem. Ten rodzaj gier został nazwany hack&slash z uwagi na znaczne ilości uśmiercanych przez gracza postaci. Jest to jedna z najdroższych gier dostępnych na rynku, ilość sprzedanych egzemplarzy pokazuje jednak, że jest to tytuł posiadający szeroką rzeszę zagorzałych fanów.
22-10-25 07:02:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.