Gry strzelanki

Nasz sklep posiada wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać przewidywaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest radość każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielce urozmaiconą ofertę gier.
dzieci grają na konsoli xbox
Napisał: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Strzelanki klasyfikuje się do gier akcji. Koncentrują się w głównej mierze na walce przy pomocy różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz może śledzić fabułę zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego obowiązkiem jest wyeliminowanie przeciwników oraz dotarcie do zamierzonego celu.

Sprawdź też

Gry planszowe znakomitą rozrywką dla wszystkich domowników

Gry planszowe
Napisał: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa jest dla maluchów dość istotnym elementem rozwoju. Rodzice powinni mieć to na względzie i pozwolić pociechom na zabawową beztroskę. W czasie takich zabaw bowiem dziecko poznaje role, jakie w przyszłości będzie pełniło. Dodatkowo, jest to także świetny trening dla jego wyobraźni.


W naszej bogatej ofercie wyszukasz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera składniki RPB. Cechuje się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Dużą zaletą jest samodzielność czynność. Mamy możliwość nieskrępowanego wyboru konkretnej taktyki.

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej stronie internetowej odnajdziesz także 10 najlepszych horrorów na komputer. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast.

Jeśli zainteresował Cię opisywany artykuł, wejdź też na ten odnośnik, ponieważ jest tam podobny świeży materiał (https://www.motolegend.pl/X-Lite/pr/58) - on także jest wart uwagi.

Gra z wprawązespala części przygodówki a także gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wykaraskać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega szczególnie na unikaniu bezpośrednich potyczek z prześladowcami.

Akcja ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tu zabłądzić ze względu na fakt, że fabuła jest liniowa. Gra jest przyciągająca.
22-05-10 07:05:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.