Gry strzelanki

Nasz sklep posiada wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać przewidywaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest radość każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielce urozmaiconą ofertę gier.
dzieci grają na konsoli xbox
Napisał: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Strzelanki klasyfikuje się do gier akcji. Koncentrują się w głównej mierze na walce przy pomocy różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz może śledzić fabułę zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego obowiązkiem jest wyeliminowanie przeciwników oraz dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie wyszukasz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera składniki RPB. Cechuje się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Dużą zaletą jest samodzielność czynność. Mamy możliwość nieskrępowanego wyboru konkretnej taktyki.

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej stronie internetowej odnajdziesz także 10 najlepszych horrorów na komputer. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast.

Niezbędny będzie Ci link do strony (http://lemans.pl/)? Nie martw się. W naszym kolejnym poście znajdziesz to, czego poszukujesz. Zapraszamy!

Gra z wprawązespala części przygodówki a także gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wykaraskać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega szczególnie na unikaniu bezpośrednich potyczek z prześladowcami.

Sprawdź też

Jak przygotować imprezę, żeby była niezapomniana? Najlepiej skorzystać z usług firmy, która gwarantuje prawdziwą zabawę

dzieci
Napisał: vladbusuioc
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym życiu uczestniczymy w różnorodnych wydarzeniach. Mają one związek z różnymi okazjami. Mogą one się wiązać z pracą, urodzinami, towarzyskimi lub wakacyjnymi. Na każdej takiej imprezie możemy zobaczyć coś ciekawego, zwłaszcza jak jest właściwie zaplanowana. Aktualnie mamy bardziej obiecujące możliwości w tym zakresie, gdyż pokazy artystyczne cieszą się coraz większym powodzeniem.


Akcja ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tu zabłądzić ze względu na fakt, że fabuła jest liniowa. Gra jest przyciągająca.
22-12-15 07:06:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.