Rynek gier wybiera Minecraft

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, bardzo często pojawiają się gry przeciętne, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, podobnie jest z muzyką czy z recenzjami filmowymi.
Najlepsza gra na rynku
Napisał: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Godne zauważenia wyjątki ostatnich miesięcy to na pewno The Wolf Among Us, Valiant hearts czy recenzja gry Soul Suspect. W branży dzieje się coś jednakowoż więcej, poza wymyślaniem i recenzowanie nowych gier.

Jeśli poszukujesz także inne tego typu artykuły, to może wskazówki (https://scenariuszzycia.pl/lata-osobiste/), które pod tym linkiem są opublikowane będą dla Ciebie wartościowe.

A wszystko to za sprawą Minecrafta.

Objaśnijmy dla niewtajemniczonych, iż Minecraft to jedna z najbardziej popularnych gier sandbokowych. Gracz posiada pełną kontrolę nad własną postacią, może ją dobrowolnie kształtować. Prace nad tego typu grą rozpoczęły się w 2009 roku i trwają nadal. Gra projektowana jest na platformie Java. To najbardziej istotne, bo oznacza to, że są odpowiedzialne za nią inne systemy niż w przeważącej liczbie gier, które teraz powstają. W czasie grania, mapa jest generowana na podstawie losowych danych. Oznacza to, iż każdy świat jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.

Podoba Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że podobny tekst jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz tekst.Najważniejszy komunikat brzmi: 50 mln sprzedanych egzemplarzy gry Minecraft! No właśnie, jeśli chodziła wam po głowie myśl, jak niezwykle popularny jest Minecraft. to teraz już to wiecie. W czasie, gdy, jeden z autorów tej gry pochwalił się wynikami, większość graczy doznała szoku, ponadto nasunął się jeszcze inny warto odnotowania wniosek.

Sprawdź też

PS Vita zapewnia wiele znakomitej zabawy po pracy

opakowanie ps vita
Napisał: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Konsole, zaczęły być na dystansie lat niezwykle powszechne i wiele osób korzysta z nich w przeważającej większości wolnego czasu, jaki posiada. Aktualnie wykonawcy w dużym zakresie czynią starania, by konsole były dużo bardziej zaopatrzone w kolejne opcje, aby nie jedynie służyły do grania, ale też do innych interesujących zadań. To w sporej mierze owocuje tym, iż systematycznie przybywa miłośników konsoli, jacy decydują się na pozyskanie takiego urządzenia i także różnych gier, by świetnie się bawić.


Gra dla każdego
Źródło: http://www.morguefile.com/
Zwłaszcza, bowiem Minecraft zdominował rynek konsoli. Gra dostępna na Play Station 3 i Xboksa 360, zdystansowała pecety (wersje na Maca, Windowsa i Linuksa razem wzięte). Aktualnie, gdy piszę te słowa wartośc 50 milionów jest zdecydowanie wyższy!

Trzeba przyznać, że ta wartość robi wrażenie pod każdym względem. Żeby zrozumieć czemu tak się stało, spójrzmy na inne rekordowe produkcje. Najlepiej sprzedająca się gra w historii to Tetris, od 1984 roku, zakupiło ją 143 miliony osób.

Na kolejnych miejscach – Wii Sports, był to tytuł dołączany do każdego egzemplarza Nintendo Wii. Za Minecraftem już teraz, są Mario Bros, Mario Kart Wii oraz Grand Theft Audio. Minecraft na pewno będzie jeszcze długo rządził, tym bardziej, że tworzone są wersje dla Play Station 4 i dla Xboksa One.
21-02-06 07:25:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.