Smartfony
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Napisał: Samsung
Źródło: Samsung

Sprzęt Samsunga – coraz szersza oferta, coraz lepsza jakość?

Można bez zbyt dużej przesady stwierdzić, że do jednych z powszechnie docenianych i popularnych producentów elektroniki wielorakiego rodzaju zalicza się firma Samsung. Choć nie ma może aż tak dobrej reklamy i poparcia fanów jak m.in. Apple, firmie tej udaje się stopniowo dostawać się do świadomości klientów jako marka solidna i dbająca o obsługę gwarancyjną. Współcześnie Samsung posiada w swoim portfolio bardzo szeroką gamę sprzętu RTV i AGD, dodatkowo z wytwarzanych prze niego elementów często korzystają inne firmy, wykorzystując je we własnych produktach. Warto zastanowić się nad zagadnieniem, czy Samsung jest firmą oferującą dużo sprzętów o faktycznie wysokiej jakości?
windows 8

Windows Phone 8

Od paru już lat jednym z najczęściej posiadanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak przenośne aparaty telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO
Napisał: Sony
Źródło: Sony

Z jakich powodów warto kupować urządzenia marki Sony

Sony od dawna jest firmą znaną z doskonałej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony klientów. W każdym sezonie wychodzą nowe urządzenia, jeszcze lepsze od swoich poprzedników i wyróżniające się jakością parametrów na tle konkurentów.
Notebook VAIO E firmy Sony
Napisał: Sony
Źródło: Sony

Elektronika firmy Sony

Sony na rynku elektroniki użytkowej jest znana od wielu lat. Sprzedaje świetne jakościowo telewizory, sprzęt audio i video, a poza tym laptopy, tablety i komórki. Miliony zadowolonych konsumentów się nie mylą - urządzenia tej firmy to wysoka jakość wykonania. Sony zdobyło mocną i stabilną pozycję w segmencie dobrych i wydajnych smartfonów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.