Studia
zabawki edukacyjne dla dzieci
Napisał: Sakena
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób rozwinąć inteligencję sześcioletniego dziecka?

Edukacja jest czymś najbardziej znaczącym: w sporym uproszczeniu, jeśli chcielibyśmy dojść do czegoś dużego we własnym życiu, musimy mieć przynajmniej wykształcenie średnie. Chociaż pewnie w XXI wieku i tak coraz powszechniejszym standardem jest posiadanie wyższego wykształcenia. Trudno tak naprawdę powiedzieć czy w istocie błyskawiczny wzrost osób z wyższym wykształceniem ma jakikolwiek sens. Można powiedzieć, że to źle, iż w szczególności szkoły zawodowe są w odwrocie. Fakty są takie, że ludzi z wyższym jest trochę za dużo. Dobrze, ale rzeczywistość jest taka, iż młody człowiek po szkole średniej w istocie ma tylko jedną drogę: uczelnia. Trudno polemizować z owym faktem, chociaż bez cienia wątpliwości przydałoby się sprawić, że wreszcie uczelnie w Polsce będą charakteryzowały się sporo atrakcyjniejszym poziomem. Jednakowoż może przejdźmy do podstawowego tematu, a mianowicie: co robić, aby nasz 6-latek był trochę mądrzejszym, no bardziej rezolutnym malcem.
studia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego życie w większym mieście zwyczajnie się opłaca? Jakie przesłanki za tym stoją?

Nie ma to jak mieszkanie w dużym mieście. Są ogromne zalety takiego rozwiązania, jakie każdy mieszkaniec większego ośrodka miejskiego dokładnie poznał. Są również i wady, jednak one mają miejsce w każdym miejscu. Jesteśmy w stanie powiedzieć, że byłyby obowiązujące nawet w raju, jakby taki istniał.
idealny laptop
Napisał: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Jak kupić fachowe książki z dziedziny informatyki?

W obecnych czasach komputery stały się tak powszechnie używane, że praktycznie przestajemy je powoli zauważać. Monitor albo laptop już nikogo nie dziwi, tak samo jak nie będzie dziwił fakt, że jednym z najpopularniejszych obecnie zawodów jest informatyk. Jeszcze do niedawna informatyk kojarzył się z osobą, która zajmowała się wszystkimi sprawami związanymi z używaniem sprzętu komputerowego, to znaczy sprzętem i oprogramowaniem, lecz ostatnie lata przyniosły wiele specjalizacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.