Bezpieczeństwo
internet
Napisał: TwojaBateria.pl
Źródło: TwojaBateria.pl

Ochrona w sieci

Aktualnie w przeważającej części przedsiębiorstw używane są sieci komputerowe, a bez wątpienia wszystkie posiadają dostęp do internetu. Urządzenia sieciowe dają ogromne korzyści, co do tego nie może być żadnych zastrzeżeń. Niestety, niosą ze sobą też sporo zagrożeń. Bezpieczeństwo sieci wszystkim właścicielom biznesów spędza sen z powiek.
opony
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Opony na lato zapewnią odpowiednią przyczepność

Od opon będzie zależeć nasze bezpieczeństwo

Opony na lato zapewnią odpowiednią przyczepność

Powinniśmy zaznaczyć, że sporo czynników składa się na nasze bezpieczeństwo a na ich wielką część posiadamy wpływ my sami. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, aby wykorzystać tutaj odpowiednie produkty, żeby zrobić regularne przeglądy, by zachować narzucone zasady oraz starać się myśleć z wyprzedzeniem.
dron
Napisał: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjny, sprawny dron z kamerą - 3DR SOLO

Szukając współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do profesjonalnego filmowania z powietrza, powinno zapoznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma multum zalet i współczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest faktycznie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby bez szwanku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.
Oracle
Napisał: Raido
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego warto korzystać z narzędzi Oracle

W obecnych czasach istnieje dużo programów dużo upraszczających codzienną pracę biurową. Należą do nich przeróżnego typu aplikacje, bazy poszczególnych a, także tzw. cloud computing. Dlatego również warto zapoznać się z kilkoma najpopularniejszymi dostawcami usług ułatwiających pracę biurową – dobrze do nich choćby Oracle. Mnóstwo dobrych programów, takich jak Oracle Open Office bądź Java, są aplikacjami właśnie tej firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.